2737
2734

سلام .دخترم ۵ سالشه.تازه ۶\۷ ماهه ک از پوشکش گرفتمش اونم با کمک مشاوره.یه مدت خوب شده بود اما الان دوباره یبوست گرفته.هفته ای یه بار شکمش کار میکنه.پریشب بیمارستان بستری شد.تنقیه کردن و شکمش شل شد/اما از دیروز که اوردیمش مدغوع نمیکنه/میترسه تو خودش نگه میداره با اینکه پودر پیدرولاکس دادیم/روغن کرچک دادیم/حتی شیاف بیزاکودیل زدیم جواب نداد/دارم دیوونه میشم جواب همش ناله میکنه.میگه درد دارم.توروخدا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه/فردا نوبت گرفتم فوق تخصص گوارش.دکتر یوسفی.بنظرتون خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر منم یه مدت اینطوری بود دلی نه هفته ای یه بار

دوسه روز یه بار میرفت 

حس دفع ک میومد بهش میرفت پتو میکشید روخودش دستشویی نمیرفت

دکتر ازاین پودرا داد ویه قرص ک اسمش یادم‌نیس خوب شد

شربت انجیر بده مقعدش رو باروغن زیتون چرب کن آلو بده خیلی خوبه بخوره

واینکه شاید از مدفوعش میترسه پسرم میترسید چندشش میشد نزار ببینه بگیر رو دستات نگهش دار پاهاشو باز کن رو کاسه بزار اینطوری شاید بیاد

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
فکر میکنم عصبیه. بدنش ضعیفه.  آبگوشت زیاد بهش بده بانون سنگک سبوس دار. قوت تنش کمه. آرامش خونتو ...

اره بیشتر جنبه روانی داره پسر منم اینطوری بود منتهی من ۲سالگی از پوشک گرفتمش کامل

قبلشم توخونه باز میزاشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2738

ولی استارتر شربت انجیر خیلی خوبه معجزه میکنه امتحان کن

مقعدشم چرب کن باروغن زیتون یه کم ماساژبده شاید ازداخل زخمی چیزی داره طفلک...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بیشتر جنبه روانی داره پسر منم اینطوری بود منتهی من ۲سالگی از پوشک گرفتمش کامل قبلشم توخونه باز ...

پس دکتر به دکتر نبر خودت بهتر میدونی چکار کنی رفع بشه. چون داروهای شیمیایی عوارص شون بدتره

پسر منم دوسالشه یبوست شدید داره روزی دوقاشق بهش شربت لاکسی ژل میدم راحت دفع میکنه،چرا اینقدر دیر از ...

اینم باکمک مشاوره تونستم.داستان داشتم واسه پوشک

شربت انجیر عالی دختر داداش منم یبوست داشت بهش دادن کاملا خوب شد

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو