2737
2734

میشه بگید چه علائمی داشتید.درد قفسه ی سینه کجا بود؟من الان بین سینه هام درد دارم کمی ولی هیچ علائم تنفسی ندارم.حتی دست میزنم درد میگیره

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
سرفه شدید داشت و تنگی تنفس

تنگی نفس یعنی چه جوری بود ؟

یعنی مثلا میخواست نفس بکشه ، انگار ریه ش کاملا از هوا پر نمیشد و یه ذره دیگه باید هوا وارد ریه ش بشه ؟ که اون حس سبکی و راحتی رو که بعد از نفس عمیق به آدم دست میده رو تجربه کنه ؟

تنگی نفس یعنی چه جوری بود ؟ یعنی مثلا میخواست نفس بکشه ، انگار ریه ش کاملا از هوا پر نمیشد و یه ذره ...

فداتشم عزیزم بخدا انقد دقیق نمیدونم

میگف نفسم ب زور میومد ی ذره حرف میزدم نفسش میگرف نمیتونست بحرفه

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
فداتشم عزیزم بخدا انقد دقیق نمیدونم میگف نفسم ب زور میومد ی ذره حرف میزدم نفسش میگرف نمیتونست بحرفه

مرسی گلم . آخه میدونی چیه ! من رفتم دکتر گفتم نفسم تنگ میشه بعد پرسید یعنی چه جوری میشی منم گفتم ؛ مثلا میخوام نفس بکشم انگار یه ذره دیگه جا دارم که هوا بدم داخل ریه م ولی نمیشه 

مرسی گلم . آخه میدونی چیه ! من رفتم دکتر گفتم نفسم تنگ میشه بعد پرسید یعنی چه جوری میشی منم گفتم ؛ م ...

عزیزم ایشالله چیزی نیس ولی اگ خیلی شک داری ی اسکن برو

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...