2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر که ندارم ولی زرنگی کردم برای تولدش ،ولنتاین و عیدی😅😅😅😅😅😅😇😅یه پیرهن و دورس و یه اسپری بر ...

بیاا منو بگییر خاهر🤣🤣🤣🤣🤣

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
2728
اون خیلی ب این چیزا اهمیت میده همونجوری ک ما زنا انتظار داریم مردا هم انتظار دارن

واسه تولدم یه دبه دوغ خرید نهایتا یه دلستر براش بخرم

بعضیها هم مثل آخر سس خرسی مهرام میمونن فقط ترتر میکنن. بازدهی ندارن
شوهر که ندارم ولی زرنگی کردم برای تولدش ،ولنتاین و عیدی😅😅😅😅😅😅😇😅یه پیرهن و دورس و یه اسپری بر ...

😂😂😂😂

دنیـا نیـرزد بـه آنکـه پریشـان کنـی دلـی را.....
2740
بیاا منو بگییر خاهر🤣🤣🤣🤣🤣

😁چرا میخوای خودتو بدبخت کنی 😂😂بگو یه اسپری برات بخرم دیگههه😉😜

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
😁چرا میخوای خودتو بدبخت کنی 😂😂بگو یه اسپری برات بخرم دیگههه😉😜

نه نه بیا منو بگیییر 😅😅😅

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
الان بنظرت تو سنت ما ایرانی ها ولنتاین هست که مهم باشه کادو بگیرید

واسه بعضیا مهمه من آجیم هشت ساله ازدواج کرده شوهرش هرسال براش کادو و طلا میگیره کلا بستگی ب روابط بین خودمون داره ولی بعضیا همدیگ رو دوست دارن ولی اینچیزا براشون مهم نیست

دنیـا نیـرزد بـه آنکـه پریشـان کنـی دلـی را.....