2737
2734

سو استفاده از احساسش و مهربونیش

ک البته 90درصد مواقع نمیتونن خودشونو تغییر بدن 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید بی ربط باشه ولی روایت داریم  خوردن گوشت زیاد آدمو بی رحم میکنه

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

با اجازه استارتر عزیز

سلام دوستان روزتون بخیر

من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم و دارم یه کار پژوهشی داخل شهر اصفهان انجام میدم که نیاز دارم افرادی(خانم و اقا) که مبتلا به اختلال پانیک  هستند یه سری پرسشنامه انلاین رو پر کنند ...

دوستانی که مبتلا به این اختلال هستند، اگر هر کدومتون مایل به همکاری بودین به من اطلاع بدین تا لینک پرسشنامه رو براتون ارسال کنم

همکاری شما میتونه به ما کمک کنه تا شاید درمانی مناسب و راحت برای بهبود شرایط و حال عزیزان مبتلا به این اختلال رو تهیه کنیم

ممنونم از بزرگواریتون

2740

من یه دختر به شدتتتتتتتت عاشق مهربون شیطون بودم واسه کسی ک دوسشداشتم ولی الات تقریبا ازش حالت تهوع گرفتم و حسی بهش ندارم ب چند دلیل 

۱_بی احساس بودنش مثلا اونقدری ک من عشق میورزیدم اون یک چهارمشم بروز نمیداد

۲_توجه نکردنش ، مثلا من مریض بودم یا چیزای دیگه اون یک صدم توجهی ک من بهش داشتم ب من داشت 

۳_نادیده گرفتن خواسته هام اینکه ب حرفام گوش نمیداد لج میکرد

۴_لج بازی بیش از حد مثلا یه کار کوچیک میکردم ۳ روز میگفتم ببخشید ولی عین خیالش نبود و سرد میشد اما اگه اون کاری میکرد من زود باید میبخشیدم 

۵_ خسته شدم از طولانی شدن رابطه 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

اگه از یه نفر ضربه بخوری که ازش انتظار نداشتی یا رفتار بدی باهات کرد کلا بی احساس میشی به اون طرف..ینی دیگه وجودش برات بی اهمیت میشه دوست داری ازش دور بمونی نزدیکت نیاد باهاش هم صحبت نباشی ..دیگه بستگی داره طرف چقدر نسبت نزدیک داره باهات..مثلا خونوادت نمیتونی درجه دوم شوهر..درجه بعدی همه