2737
2739
دیگه عکس نمیتونم گفتم فقط سوال😁

اوکی گوچولووو😄

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چراانقدر حسودی؟🤣

حالا من میپرسم شما چرا انقدر فضولی که اومدی تاپیک های منو نگاه کنی؟😏همون لحظه که تاپیک اولت رو دیدم میتونستم نظر بدم و حسودی کنم ولی اومدم بیرون چون چونکه حوصله اینجور تاپیک هارو ندارم. و اینکه گلم شما موضوع تاپیک رو اشتباه نوشتی نه باید طلبکار باشی و توهین کنی کارت در اعضای یک خانم درست نیس🙃تو هر چی بگو چیزی از من کم نمیشه ولی طرز رفتارت درست نیس شب خوش😉

2740

چ توماری نوشتی برام همینکه انقدر وقت گذاشتی تالحظه اخر توتاپیکام موندی و الان انقدر برام نوشتی نشون میده واقعا حرصتو دراواردم تو حتی اگه به بقیه بگی زشت خودت خوشگل نمیشی عزیزم حسادت فایده نداره فقط بقیه بدشون میاد ازت 

شب خوش

چ توماری نوشتی برام همینکه انقدر وقت گذاشتی تالحظه اخر توتاپیکام موندی و الان انقدر برام نوشتی نشون ...

من تو هیچ کدوم از تاپیک های شما نبودم و اینکه اهل حسادت نیستم اصلا شما منو دیدی که الان داری نظر میدی من زشتم؟😂

درصمن شما گفتین سوال بپرس من نخاستم سوال بپرسی

گفتم سوال درست بپرسن نه بی احترامی 

نمیدونم چندسالتونه ولی حس میکنم ازت کوچیکترم خواهرم طرز رفتارت درست نیس🙃

متنتو تازه الان خوندم اونموقع حوصله نداشتم🤣 توک تالحظه اخر توتاپیکم بودی ک کجا رفتی😐 مطمعنی حالت ...

توی این تاپیکی که الان زدید بله بودم ولی نگاه نکردم که آخرین بودم یا نه آخرین پیامم یه سوال پرسیده بودم از کاربرها