2733
2739
عنوان

خانومایی ک عمل لیزیک انجام دادن ..بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 39 پست

اصلا ترس نداره چند دقیقه هم بیشتر طول نمیکشه

اگه بیمه تکمیلی داشته باشه.

بعد عمل هم بیا خونه بخواب راحت قطره هاتم مرتب بریز

هرروز هم که میگذره دیدت از روز قبل بهتر میشه

واقعا دست کسی که این عمل رو اختراع کرد میبوستم چون ۲ تا چشمام رو هم ۱۴ بود خیلی اذیت میشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ نفر ۵ نفر پشت اتاق انتظارن ب تربیت انجام میده چون عملش سرپاییه.خیلی راحت میشی حتما انجام بده فقط ب ...

شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟ 

کلینیک نور ایرانیان دکتر هاشمی یا کلینیک نور اسفندیار؟ 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2731
کلا دو دقیقه هم نمیشع  نه درد نه ترس  فقط پلک نزن  بعد عملم قطره هاتو استفاده کن و ...

خودشون  گیره دارن ک نتونی پلک بزنی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
۵ نفر ۵ نفر پشت اتاق انتظارن ب ترتیب انجام میده چون عملش سرپاییه.خیلی راحت میشی حتما انجام بده فقط ب ...

راستی با بیهوشی هم میشه این عمل رو انجاااام داد؟!!!! 

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
2738
شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟  کلینیک نور ایرانیان دکتر هاشمی یا کلینیک نور اسفندیار؟

عزیزم من تهران نیستم نمیدونم.ولی حدودا ۱۰سال پیش تهران عمل کردم دکترم اقای نادری بود فوق العاده بود اون موقه مجهزترین دستگاهها رو از خارج اورده بود

عزیزم من تهران نیستم نمیدونم.لی حدودا ۱۰سال پیش تهران عمل کردم دکترم اقای نادری بود فوق العاده بود ا ...

ممنون عزیزم. منم تهران نیستم نوبت گرفتم گفتم شاید بشناسی. خدا رو شکر که راضی هستی

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
منم بیمه پایه م تامین اجتناعی بود.... بیمه تکمیلی تحت موشش بیمه برادرم شدم ک کارمنده

ممنون عزیزم

راستی با بیهوشی هم میشه این عمل رو انجاااام داد؟!!!! 

اصلاااا واسه این عمل ب این سبکی چرا بیهوشی.من انقدر استرسی ام سوند نمیتونستم واسه سزارین وصل کنم ولی من این عملو با بیحسی انجام دادم.اصلاااا حین عمل درد نداری واقعا میگم.ولی بعدش درد داری یکم با قطره آروم‌میشی

خانمامنم تهرانم میخوام عمل لیزیک انجام بدم بیمارستان نور ولی نمیدونم کدوم دکترخوبه کسی انجام داده لطفا معرفی کنه 

به شدت به این حرف اعتقاددارم👌                                       آدما✌وقت حرف دلشون میزنن...یکی تودعوا یکی توشوخی 
2706