2733
2734
پس به کی شکاک بشم !!!؟به خودم شکاک بشم ؟؟؟ خب بقیه حالا هرکسی که بوده  یه نفر خواسته وارد حساب ...

نه ایدیت نشون داده نمیشه مگ اینک اون قسمت ک وصل شی ب مخاطبین بزنی ک بقیه پیدات کنن 

منطورم اینه ک ب اونایی ک تو گپ واتس بودن مشکوک نشو

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چقدر  سخت تر امنیت بیشتر رمز دوم؟؟؟ لاگین اکتیویتی؟؟

والا عزیزم من زیاد سر در نمیارم نمی‌دونم رمز دوم رو کجا باید بزنی !!

نه رمز دوم ندارم فکر کنم 

نمی‌دونم لاگین اکتیویتی هم یعنی چی  

واتساپ مثل تل و اینستا نیس ببین گلم اینجوری بهت بگم هک واتساپ امکان نداره مگر کاربلدش ...

تو همین نی نی سایت یکی بود میگف ۷سال دنبالش بودم میشه هک گرو😂گفتم با رت منظورته گف غیر ازاونم میشه و ...

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2728
والا عزیزم من زیاد سر در نمیارم نمی‌دونم رمز دوم رو کجا باید بزنی !! نه رمز دوم ندارم فکر کنم  ...

بانو اگر میخواهید اکانت شما در برابر ورود افراد ایمن کنید

احراز هویت دو عاملی رو فعال کنید

وقتی احراز هویت دو عاملی فعال کنید، هرکسی دیگری، حتی با داشتن نام کاربری و شماره موبایل و رمز عبور باز نمی تواند وارد کاربری شما شود

نه ایدیت نشون داده نمیشه مگ اینک اون قسمت ک وصل شی ب مخاطبین بزنی ک بقیه پیدات کنن  منطورم این ...

عزیزم آخه مطمعننم من این شماره ام رو شش ماهه حتی خانواده ام نداره!!؟؟

تا حالا یه بار هم شماره ام زنگ نخورده تو این شش ماه !!

شش ماهه اینستا دارم همچین چیزی پیش نیومده !!!چطور حالا وارد یه گروه شدم تو این چندروز این اتفاق افتاد ؟؟؟

اون گروه هم بیشتر از دو سه نفر نبودیم که من فوری یه روزه دراومدم بیرون !!ترسیدم 

2740
https://uupload.ir/files/d0uv_screenshot_۲۰۲۱۰۱۲۸-۱۲۲۳۴۶.png

مربوط به برنامه ایست که دارید دانلود می کنید، شما برنامه ای رو دارید دانلود می کنید که دسترسی به ایمیل و برنامه و شبکه شما رو میخواد، برای همین این اعلان برای شما ظاهر شده

قبل از دانلود هر برنامه ای میزان دسترسی های آن برنامه را بررسی نمایید

ممنون فقط این اهراز هویت دوعاملی رو از کجا باید فعال کنم ؟؟ کدوم قسمت برم ؟؟

در قسمت پروفایل پیچ بر روی سه خط افقی بزنید و وارد تنظیمات (Setting) شوید

به قسمت امنیت (security) بروید و احراز هویت دو عاملی (two-factor-authentication) را انتخاب کنید

در این بخش از شما درخواست می کند که شماره موبایل خود را وارد نمایید، وقتی وارد کردید، و تایید را زدید، یک کد برای شما ارسال می شود

آن کد را وارد کنید، احراز هویت دو عاملی شما فعال می شود