2733
2739
عنوان

خانوم های باردارلطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 35 پست
تاشنبه حالم بدمیشه ازفکر

کار اشتباهی میکنی استرس رو بیرون بنداز باشه بخاطر بچت پیش دکتر غدد برو

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال شماچندبودگلم..یعنی مال من سه وچهاردهم نرماله؟

من کلا قبل از بارداری کم کاری داشتم و دارو میخوردم روی ۱بود ولی تو بارداری ۳شد دکتر دید داره میره بالا تعداد قرصمو بیشتر کرد اومد۲

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
2731
من کلا قبل از بارداری کم کاری داشتم و دارو میخوردم روی ۱بود ولی تو بارداری ۳شد دکتر دید داره میره با ...

انشاالله سالم باشی گلم

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
کار اشتباهی میکنی استرس رو بیرون بنداز باشه بخاطر بچت پیش دکتر غدد برو

ممنون گلم اره عصرمیرم

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
باید زیر دو باشه

الان این میشه پرکارمال من یاکم کار

الان این میشه پرکارمال من یاکم کار

برای تو چند بود

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2740
بالای 2 میشه کم کار اعداد منفی هم میشه پر کار (فکرکنم) 

اهان یعنی الان کم کارم درسته؟

6/5 رفتم دکتر قرص خوردم الان بعد از 7 ماه مصرف با مصرف قرص شده0/4 یعنی اگه قرص قطع شه عددش فرق دا ...

انشاالله سالم باشی گلم

بله ولی خوب لب مرزی خطرناک نیست استرس نداشته باش ک بری دکتر ببینه

میترسم چون سه ماهه سوم هستم طوری شده باشه یاخدامن دؤماهه دیگه به امیدخدازایمانمه چیکارکنم اگرخدایی نکرده تاثیرشوگذاشته باشه..توروخدابرام دعاکنن نینیم سالموسلامت باشه

2706