2737
2739
خدا رحمتشون کنه ولی سالم نبودن بیماری زمینه ای داشتن و سالیان طولانی کورتون با دوز قوی مصرف میکردن ب ...

آره مشکل داشته بنده خدا

ولی مسافرت‌ها خیلی زیادشده کاش مردم یکم فقط یکممم شعورداشتن تحمل میکردن که عید به اون بزرگیا نخایم دوباره ت و خونه بگذرونیم حداقل تا عید کمتر میشد والا پوسیدیم تو خونه ولی مردم.... 

یک       عدد      ترکیده.                                  دوست دارم تا ابد😍😍❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چسب انگشت بزن روی بینی یا همون قسمتی ک لبه ماسک قرار گرفته دیگه بخار نمیگیره

عزیزم چسب زخم منظورته؟

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
2731
باز بیرون بهتره ،،هرجور شده تحمل میکنم !!! ولی سوار تاکسی یا مغازه ای میشم یهو عینکم بخار خیلی شدید ...

عزیزم لنز بگیر به جای عینک راحت میشی

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
باشه نزن ولی بدون دیشب میناوند سالم ۴۵ساله مرده 

عیب نداره بهتر از اینه که تو خیابون راه برم داعم شیشه عینکم بخار کنه و جلوم رو نبینم !!

تو تاکسی که میشینم کلا دیگه افتضاح میشه 

2740
عزیزم باز بخار می‌کنه بخدا !! ماسکم از اوناست ،،، هرکار میکنم بازم بخار داعم رو‌عینکم رو میگیره ،، ...

عزیزم قسم نخور منم عینک دارم درکت میکنم

واسه همین بیرون میرم دیگ عینک نمیزنم..ولی خب بعضیا سختشونه عینک نزنن

باز خودت میدونی همیشه ضدعفونی کننده بذار همرات باشه دست ب صورتتم نزن بیرون..وقتیم برمیگردی با لباسات برو حموم 

من مسافرت بودم همینکارو کردم خداروشکر کرونا نگرفتم 

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  
عزیزم چسب زخم منظورته؟

اره😬

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
عزیزم باز بخار می‌کنه بخدا !! ماسکم از اوناست ،،، هرکار میکنم بازم بخار داعم رو‌عینکم رو میگیره ،، ...

اسی مایکت رو قسنگ روی بینیت بیار و اون نواره رو بالای بینیت محکم کن بعد عینکتو یکم بیار نزدیک ماسکت دیگه بخار نمیزنه خواهرم همش اینکار میکنه

میفهمم چی میشی منم برا دخترم عینکشو بیرون از خونه نمیزنم اون روز افتاد زمین گفت مامان عینک نءذاشتم جلومو ندیدم 😔 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706