2733
2739

دلداری بگیم چی بگیم دقیقا 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا چرا ادمات انقد بیرحمن چرا نزدیک ترین کسم و عشقم اینکارو با من میکنه چرا هیشکی منو نمیخاد خدایا ...

خودتونکش صداشو بفرست توی گوشیت ومدارک بیشتر جمع کن شماره اون طرفم ی جابنویس😔😔

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

هیییی 😞 عادی شده اینجور چیزها

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2731
خدایا چرا ادمات انقد بیرحمن چرا نزدیک ترین کسم و عشقم اینکارو با من میکنه چرا هیشکی منو نمیخاد خدایا ...

چرا راحت دیدی دست برنداشت دست دخترتو بگیر واز زندگیش بکش بیرون،کار کن رو پای خودت وایسا وبا دخترت خوش بگذرون،نفقه ومهریه تم تا اونجا که راه داره بگیر

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2740

خیلی سختم بود چن بار سر این قضیه دعوا کردیم اصلا خودم نمیدونستم چی بگم فقط خاب بود رفتم پیشش صداشونو با صدای بلند پلی کردم پیشش و مظلومانه اشک ریختم چقد دلم سوخت برا خودم😭

میخام خودمو بکشم ولی بخاطر بچه هام نمیتونم

نکش خودتو

بذار ی کم ذهنت اروم بشه تا ببینی بهترین کار چیه تو این موقعیتت 😔

خودکشی  راهش نیست

برات صلوات میفرستم  

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام