2733
2739
عنوان

نمیتونم نفس بکشم دارم خفه میشم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 55 پست
باور نمیکنم ک دروغ بوده ی ادم مثه اون چقد باید بتونه خوب نقش بازی کنه ی ادم مثه من چقد باید احمق باش ...

از هردو گروه زیاده خیلی دیدم

هم دروغگو زیاد دیدم هم احمقی که فرمودین یکیش فرص کن خودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خوب ک الان فراموشش کردی

مرسی کلا یه هفته از اون جریان میگذره دوسه روز اولش واقعا داغون کننده بود حتی نمیتونستم غذا بخورم الانم همش خودمو سرگرم میکنم فعلا که خداروشکر خوشیم  

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2731
ی هفته؟ 😐چنسالته

بیست و خورده ای

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2740
اها چ عجیب ک ی هفته ای فراموش شد :(

واسه اینکه خیانت کرد الان میخوام سر به تنش نباشه چرا باید خودمو بخاطرش ناراحت کنم؟

نمیدونم چون ادمی ک عاشقه اینارو نمیفهمه

بله

2706