2733
2739
الان اومده واقعا 

اره سوپرمارکت داره دیرمیبنده تا بیاد میشع ۳😟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان , هی چرخ بزن در من و دل را بتکان , این هم نفسی چه حس و حالی دارد , در پیکر من دو قلب دارد ضربان
اکثرا آقایون غذای که تازه درست بشه می خورند خب اینم چند ساعت میگذره ناهار که مغازه هست برای همین اگه ...

اها عزیزم فک کردم تو خونه ام باشه غذا از شب اماده میکنی اینجوری شوهرم نمیپسنده

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاراش برام قابل هضم نیست بگم مختون سوت میکشه

بگو شاید راه های برات داشتیم

شاید اصلا سوت نکشید

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2731

گفتی همین الان یهویی چیکار می‌کنه همسرم همین الان یهویی سرفش گرفت 

تازه داره می‌خوابه منم یکم دیگه می‌خوابم

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
من صبح یازده ما جدا میخوابیم شوهرم تو یه اتاق دیگه میخوابه

وا چرا 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
اها عزیزم فک کردم تو خونه ام باشه غذا از شب اماده میکنی اینجوری شوهرم نمیپسنده

نه جمعه ها که برای ناهار خونه هست دم ظهر غذا درست میکنم

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
2740

شوهرم از۸سه بارخوابیدوبیدارشد الان کلا خوابید 

منم ابجیم پیشمه دیرمیخوابه تانخوابه نمیخوابم صبح ۱۲تا۱بیدارمیشیم

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
اره سوپرمارکت داره دیرمیبنده تا بیاد میشع ۳😟

درآمد سوپرمارکتی ها خوبه نه؟ اگه دوست داشتید بگید چقدر

وا چرا 

چون جوجه هام اینور اونورم خوابن جایی واسه شوهرم نمونده دیگه😁 برق اشپزخونم روشن میذارم تا صبح چون دخترم شیر خشکیه واسه همین جدا میخوابه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
درآمد سوپرمارکتی ها خوبه نه؟ اگه دوست داشتید بگید چقدر

اره برااونی ک کارش باچک نیس و نقد خرید میکنه خوب اما واسه کسی عین ما ک همش باچکیم ن ولی بین سی تا پنجاه میلیون میفروشه ک اینهمه سود سوپرمارکت خیلی کمه بین ۱۵تا25درصد پول اب برق ومالیات و اجاره وشاگرد وهمه اینام هس

من ریخته ام در رگ تو شیره جان , هی چرخ بزن در من و دل را بتکان , این هم نفسی چه حس و حالی دارد , در پیکر من دو قلب دارد ضربان
اره برااونی ک کارش باچک نیس و نقد خرید میکنه خوب اما واسه کسی عین ما ک همش باچکیم ن ولی بین سی تا پن ...

خب به نظر من هشت هفت میلیون درآمد خوبه. باز به دخل و خرج خودتون بستگی داره