2777
2789
عنوان

چرا چند وقته حس میکنم منو ‌شوهرم غریبه ایم با هم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 57 پست
من احساس میکنم دلم از شوهرم پره  باورت میشه نمیدونم چرا ولی دلم ازش پره  احساس میکنم از ...

این حال و احوال مطمئنن یه دلایلی داره که فقط خودمون میدونیم...منم دلم از شوهرم پره بناب دلایلی الان کار نداره صبح تا شب با گوشی تو اینستاس ،من چن بار ازش خیانت دیدم.توهین و فحش شنیدم،خیلی بد دله باهاش راه اومدم گفتم بیخیال،الانم ک فقط تو اینستاس حتی یه کار دارم بچه رو نمیکشه پیش خودش.ولی میگه دوست دارم ولی من همچین دوس داشتنی رو نمیخوام.واقعا دیگ کلافه شدم..تو ۱۹سالگی شدم یه روانی 😔😔...حتی به خودکشی فک کردم ولی بخاطر پسرم نمیتونم اون ک گناهی نداره

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
😅😅😅😅ببخشید ولی از لحن حرف زدنت خندم گرفت  یه لحظه احساس کردم مادرم داره باهام حرف میزنه&nb ...

فک کن خواهر بزرگتر تم. من 8 ساله عروسی کردم اینجوری ک ت دپ شدی نشدم این چ وضعیه.. بخدا تا خودت ب فکر نباشی کسی نیس. شوهرتو سرد نکن از زندگی خانم 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حال و احوال مطمئنن یه دلایلی داره که فقط خودمون میدونیم...منم دلم از شوهرم پره بناب دلایلی الان ...

وای عزیزم خیلی برات ناراحت شدم 

واقعا شرایط تو خیلی سخت تره 

من فقط حس و حال بدو دارم 

ولی تو لحظه های زندگیت بد شده 

خدا پسر گلتو برات حفظ کنه 

امیدوارم آرامش به زندگیت برگرده 

ان‌شاءالله خوشبخت باشی همیشه 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
فک کن خواهر بزرگتر تم. من 8 ساله عروسی کردم اینجوری ک ت دپ شدی نشدم این چ وضعیه.. بخدا تا خودت ب فکر ...

باعث افتخاره خواهر بزرگتری مثل شما داشته باشم 

یخورده ام خسته شدم 

دو سال کنکور دادم قبول نشدم امسال دارم دوباره میخونم 

کنار کارای خونه و درگیری های ذهنی زندگی زناشویی درگیر کنکورم هستم 

میترسم افسرده شم 

باعث افتخاره خواهر بزرگتری مثل شما داشته باشم  یخورده ام خسته شدم   دو سال کنکور دا ...

فدات بشم خانم گل. درسته خسته میشی ولی سعی کن مرد و سرد نکنی از خونه ک میره بیرون پیش دوستاش یا خونه ننه باباش و از خونه ی خودش فراری میشه. 

انشالله زودتر حالت خوب بشه و زندگیتون شااااد🌹💖

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
اره همین جوره ده ماهشه شیطون و بلاس 😁😁یه جیغایی میکشه با اون صداش 🤣

عزیزممممم 🥰🥰🥰منم خیلی بچه دوست دارم ولی چون میخوام کنکور بدم و درس بخونم فعلا بچه نمیارم. ولی جونم واسه بچه در میره 

ببخشید میپرسم رابطه شوهرت با تو چجوریه 

اونم سرده؟ یا اون مثل قبل محبت میکنه 

چقدبده پس  حتما همش استرس داری بره سمت یکیشونو........😤

نه از این غلطا یجورایی مطمئنم نمیکنه 

ولی همین که تو اون محیطه و هر روز یه عالمه دختر رنگارنگ میبینه حالم بده 

یجورایی انگار رو اخلاقشم تاثیر گذاشته 

2801