2737
2734
عنوان

بنظرتون درسته عکس بچه هفت ساله که فوت شده رو بزاری فضای مجازی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 55 پست
اصلا میبینم حالم بد میشه 😔😔😔

خیلی ببخشید عزیزم به نظرت مرگش مشکوک نیست؟ آخه بچه ی ۷ ساله امکان نداره دست به همچین کاری بزنه .شاید اتفاقی براش افتاده خواستن اینجوری جلوه بدن نمیشه؟

شما دخالت نکن درست یا غلط خودشون باید متوجه باشن اینطوری شما بدمیشی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بیشعور و بی درکن واقعا  که چی همش داغ دلشون رو تازه میکنن  اه اه بدم میاد از آدمهای ...

منم همینو میگم فرض کن مامان باباش یه سر برن تلگرام یه آلبوم عکس از بچشون میبینن😔😔😔

2731

الان دیگه باب شده هر کی میمره مجازی پر میشه از عکسای طرف حتی تصادفی ها رو هم از ماشینشون از جنازشون ک از ماشین کشیدن بیرون از همه چی عکس میذارن بعدش از مراسم تشیع از جتازه توی تابوت از همممه چی 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
دلیل خاصی داره؟

ن اما خوب نی مخصوصا کسی ک بزرگ ترم هست عکس بی حجابشو هی میذارن اون بنده خدا دستش کوتاهه شاید دوست نداشته باشه

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟
2740

من مخالف عکس گذاشتنم.خصوصا تو شرایط الان که اکثرمون داریم.از مشکلات روحی و افسردگی گرفته تا اقتصادی.

اگه واقعا هدف فاتحه ست که فک نمیکنم بچه کوچیک نیازی به فاتحه داشته باشه،میتونه یه متن بذاره.

من مادر نشدم هنوز،ولی عکس بچه فوت شده میبینم تمام بدنم بی حس میشه و فک میکنم بچه دار شم بچه م دور از جون....

تو رو خدا نکنید این کارو.با روح و روان مردم بازی نکنید.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
خیلی ببخشید عزیزم به نظرت مرگش مشکوک نیست؟ آخه بچه ی ۷ ساله امکان نداره دست به همچین کاری بزنه .شاید ...

نه عزیزم بیش فعال بود و زمینه ی این کارا رو داشت

جواب پزشکی قانونیشم مشکوک نبود

منم همینو میگم فرض کن مامان باباش یه سر برن تلگرام یه آلبوم عکس از بچشون میبینن😔😔😔

مادر شوهرتون بهشون باید تذکر بده 

من جای شما بودم میگفتم بهشون 

برام هم مهم نبود چی فکر میکنن راجع به من.

🌈🖤⛵
من مخالف عکس گذاشتنم.خصوصا تو شرایط الان که اکثرمون داریم.از مشکلات روحی و افسردگی گرفته تا اقتصادی. ...

منم همینو میگم 

این بچه چهره ی خاص و زیبایی هم داشت تو عکساش انگار داره باهات حرف میزنه من میبینم موهای بدنم سیخ میشه😔

والله قبلش که هیچکی بیادش نبود همه از شلوغ بودنش مینالیدن الان همه عزادار شدن🤔😔

خب همیشه اینطور بوده دیگه تا یکی رو داریم قیمتشو نمیدونیم وقتی میره اینطوری یقمونو پاره میکنیم

منم بچم فوت کرد دوروزش بود🥺 دل ندارم عکسشو از روزی که رفت ببینم همه عکساشو پاک کردم به همه هم گفتم پاک کنن میدونید یکی دوروز اول کلی عکس میگیرن از بچه 😔بمیرم براش هیچی به اندازه داغ فرزند سخت نیست 🖤هرچند اون مادر دیگه زندگیش تا ابد غم شده ولی با دیدن عکس داغ دل تازه میشه به نظر منم کار درستی نیست 

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️