2733
2734
عنوان

شوهرم گریه کرد⁦☹️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 1963 بازدید | 80 پست

حتما عمل کن عزیزم. انشالله به زودی خدا دامنتو سبز میکنه و یه نی نی سالم و ناز بهت میده 

فقط گوش نکن به حرف های صدمن یه غاز، یه وقت جون خودت به خطر نندازی با عمل  نکردن، خارج از رحم خیلی خطرناکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر سااده  تشخيص دادن خارج از رحمه بيمارستانم ك بستري شدي قطعا بررسي كردن  اونوقت حرف د ...

اخه دلم اصلا راضی به سقط نیس.چون هیچ علایمی ندارم.هر کی خارج رحم بوده درد وحشتناک داشته

2728
چیکار کنم پس.میگن بزرگتر شه لوله پاره میشه.خودم ته دلم راضی به سقط نیستم احساس میکنم اشتیاهه یچیزی

چن وقتشه که فهمیدین؟چجوری فهمیدین؟

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
چیکار کنم پس.میگن بزرگتر شه لوله پاره میشه.خودم ته دلم راضی به سقط نیستم احساس میکنم اشتیاهه یچیزی

آخه چه عملی میخوانم بکنن

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

اسی مسدونم سقط.ناراحت کنندس ولی یه درصد احتمال بده خارج رحم باشه وخدایی نکرده اتفاق بدی بیفته.یاخدایی نکرده دیگه نتونی باردارشی.اونوقت چی؟میتونی این خانوم وپیدا کنی و یقعه.اشو.بگیری؟بسپار به خدا هرچی صلاحه پیش.بیاد.چوپ واقعا خطرناکه

2740
میترسم لوله پارع شه.دوجا معتبر سونو دادم.تشخیص دوتاشون همین بود ولی من هیچ علایم خارج رحم نداشتم.دل ...

گلم اگه دکترا تشخیص دادن که خارج رحمیه کاری نمیشه کرد خدایی نکرده لوله پاره شه خونریزی کنه شاید بارداری هتی بعدیت هم تحت تاثیر بذاره به حرف دکترت گوش کن ان شاالله دوباره خدا بهت بچه های خوشگل و سالم میده

قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی داشت.

عزیزم ولی میگن خارج رحمی خیلی درد وحشتناکی داره 

یعنی تو سونومشخص بود که خارج رحمیه یا فقط بخاطر اینکه ساک حاملگی رو ندیدنگفتن؟ 

خیلی از بارداریا لقاح دیر انجام میشه وساک دیر تشکیل میشه

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم