2733
2739
من راهنمایی درستی ک لازم بود ب شما کردم. اینی که به شما گفتم نص صریح قانون هست.در خصوص معاملات به‌قص ...

عزیزم دختره خبر نداشته ک اموالشو ازقبل اختلاف ب نام یکی دیگ کرده خود داداش دختره هم پلیسه شاید ده سال زندگی کردن اون اوایل ازدواج همچی ب نام یکی دیگ کرد نمیشه ثابت کرد همچی ب نفع مردا تموم میشه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس لابد دوستت اصلا خبر نداشت مالی داره و درخواست نداد وگرنه تو دفتر اسناد وقتی ثبت بشه دیگه مخفیانه ...

اتفاقا ازهمچی خبر داشت وقتی اموال ب نام یکی بزنه چیزی نداره ک دیگ

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ممنون از توضیح تون.ولی واگذاری حق با مثالی که از مستاجر زدین خیلی فرق داره مستاجر خود مال رو تصاحب ن ...

آفرین حق انتفاع یعنی منتفع یا نفع بردن از عین مال یعنی همون خونه. شما خودتون گفتید حق انتفاع...اما چرا با حق طلاق تفاوت قائل شدید؟  قانون برای هر دو هیچ تفاوتی قایل نیست. 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
😣قانونشون قانون ۱۴۰۰سال پیش بیابانهای عربستانه زن هیچ حقی نداره.کاش حقوق طبیعی زن رو بهش برگردوندن ...

حق حرف زدن حق زندگی 

و.......... حق سرکار نداری با اجازه من باید به خانوادت سربزنی و.......، اخه چرا چرا چرا ، چرا من زن شدم تو ایران قوانین 1400 سال پیش زنان عربستان باید برای من زن ایرانی تحصیل کرده قرن 21 اعمال بشه

2740
اگه سالها قبل به نام یکی دیگه زده نمیشه کاری کرد ولی قبل طلاق به قصد فرار از دین میشه 

اونو ک میدونم دتتره فک میکرد همچی داره ولی همون سالهای اول ب نام یکی زده بود ک اگ اختلافی داشتن چیزی تعلق نگیره الان شوهرمن خونه ماشین زمین داره خدانکرده موقع طلاق چیزی بهم تعلق میگیره مگ

مهریه حق زن اگه زنی مهریشو از ته دل نبخشه و مجبورش کنن ببخششه فردای قیامت باید همسرش جواب زن بده&nbs ...

بنظرم اگ ازدنیا میترسیدن انقد حق زنارو ضایع نمیکردن

مردم دیگه دین و ایمان ندارن اگه کسی خدا رو بشناسه حق کسی رو نمیخوره مهریه هم حق زن ولی مردای این دوره زمونه متاسفانه فکر میکنن خیلی زرنگن ولی از بنده خدا فرار کنی از خدا چطور میخوای فرار کنی 

واگذار کنید به خدا مطمعن باشید خدا خودش میگیرش ازشون

خدایاشکرت 🙏
بله میتونین مهریه تونو از اموالش دریافت کنید

اخی کلا پرسیدم 

2706