2737
2734
چیکار کردی؟

من نه مهریه خواستم نه جهاز بردم .پول جهاز از خانوادم گرفتم زمین خریدم .تازه کلیم  جهاز مادرم خریده بود اونارو هم فروختم بعضی اشو هم به همسرم فروختم😆

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
حالا پسرای امروزی خونه شون کجا بود با این اوضاع قیمت خونه

بالاخره اون کسی خونه یا زمین داره انجام بده .بعدم شرط ضمن عقد در مورد اینکه دارایی های بعد ازدواج بینشون ب نسبت مساوی تقسیم بشه شرط خوب و قابل قبولیه . علاوه براین مهریه رو میتونه پدر شوهر هم عهده بگیره .

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

زن ستیزی چیه دگ ؟ بخاطر کم شدن آمار زندانی ها اینکار کردن.

چون زندان اثرات سوء داره ۰ برای مرتکب چه خانواده ش.

حالا شما برو دادخواست هزار تا سکه رو بده .. دادگاه چیکار داره ک شما چند تا میخواهی ؟ هزینه ی دادرسی ش اونقدر بالاست که ب کاملا به نفع صندوق دادگستری هست.

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر کنم یعنی تا ۵ تا باید حتما بده با توجه به وضع مالی نداشت قسطی هم شده باید بده ولی بیشتر از ۵ تا ...

میدونی ک مردا زرنگ تر ازاین حرفان قبل طلاق هرچی دارن میزنن ب نام یکی دیگ ک مهریه نده برای دوستم اینطوری شد😔😔

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706