2737
2739
واقعا 😭 دقیقا بعضی وقتا باباشو دارم جلوم میبینم کاش اینا رو زودتر فهمیده بودم

منم موقع دعوا مامانش انگار پیشم وایساده.

نمیدونم فاز اونایی که میگن چه ربطی به خانواده داره چیه

خب بچه تو اون خانواده بزرگ شده،حتی اگه خانوادش عالی باشن حتنا یه جاکم کاری کردن و یا رهاش کردن که بچه شون بد دهن یا بداخلاق و یا بی شخصیت شده

خوابم میاد همش😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم موقع دعوا مامانش انگار پیشم وایساده. نمیدونم فاز اونایی که میگن چه ربطی به خانواده داره چیه خب ...

منم نمیدونم چرا اینجوری میگن در حالیکه با یکم تحلیل و ریشه یابی کامل مشخص میشه این رفتار را از تو خانواده یاد گرفته یا جای دیگه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه😔 تو باید قوی تر بشی😪
خیلی لوس بود حرفات استارتر

عزیزم هرکس یه آستانه تحملی داره

و هر کس با توجه به تربیت خانوادگیش رو یه سری رفتار حساسه

منی که تازه خانواده خودم چندان ایده آل  و طبق اصول نیستن ولی هیچ وقت سر یه سوال ساده که کنترل کجاست  فحش و نفرین به هم نمیدیم 

ولی اینا سر ریز ترین چیز به هم بدوبیراه میگن و داد میزنن

2728
منم نمیدونم چرا اینجوری میگن در حالیکه با یکم تحلیل و ریشه یابی کامل مشخص میشه این رفتار را از تو خا ...

عزیزم الان خوبی؟ کاش بجای مشاوره سعی کنی آروم حرفاتو بهش بزنی.شوهر منم خیلی بد بود الان خیلی رام شده خیلی زیاااد.همشم با صبوری خودم

خوابم میاد همش😐
عزیزم الان خوبی؟ کاش بجای مشاوره سعی کنی آروم حرفاتو بهش بزنی.شوهر منم خیلی بد بود الان خیلی رام شده ...

خیلی صبوری کردم این چند سال تا حالا هزار بار عذرخواهی کرده و قول داده دیگه این طرز صحبت کردن و رفتاراش تکرار نکن ولی تو جون و خونشه بازم اولین واکنش تو هر مسئله کوچیک و بزرگی با بی ادبی رفتار میکنه و داد میزنه

حالم هم از صبح که چشم وا کردم تا الان دوتا شونه و کتفام گرفته و خیلی درد میکنه  و دستامو نمیتونم خیلی تکون بدم انگار کتک خورده ها😳 

ولی دیگه تهوع و ویارای هر روزمو ندارم و احساس سبکی میکنم فکر کنم اونی که تو شکمم بود مرده

خیلی صبوری کردم این چند سال تا حالا هزار بار عذرخواهی کرده و قول داده دیگه این طرز صحبت کردن و رفتار ...

حامله ای؟؟؟؟

وای ول کن شوهرتو چرا انقد وابسته ای!! واسه خودت زندگی کن.منم انقد بدبخت بودم.الان که واسه خودم زندگی می کنم اون همش دورمه

خوابم میاد همش😐
حامله ای؟؟؟؟ وای ول کن شوهرتو چرا انقد وابسته ای!! واسه خودت زندگی کن.منم انقد بدبخت بودم.الان که و ...

آره متاسفانه

چجوری ولش کنم من که زن مستقلی نیستم خرجیم باید ازون بگیرم کارای خونه و بچه م همه ش رو دوش منه خب اینجوری کلی برخورد و کار و صحبت با هم داریم

2738
آره متاسفانه چجوری ولش کنم من که زن مستقلی نیستم خرجیم باید ازون بگیرم کارای خونه و بچه م همه ش رو ...

عزیزم هر کسی شرایط خودشو بهتر میتونه درک کنه،هر کاری می کنی بفکر خودت باش.مردا بعد دعوا میشینن فیلم می بینن اخبار می بینن به هیچیشون نیست دعوا

خوابم میاد همش😐
عزیزم هر کسی شرایط خودشو بهتر میتونه درک کنه،هر کاری می کنی بفکر خودت باش.مردا بعد دعوا میشینن فیلم ...

آره دقیقا همینه 

اگه یه کار و درآمدی داشتم که دیگه محل ....‌ هم بهش نمیذاشتم