2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣وانسادی اول اون الورو بگه بعد شروع کنی ن؟

من تقریبا یه جای دور از شهر بودم دخترم تنها بود خونه یکسالش بود خیلی حالم بد بود تاکسی هم نمیومد اونجا

دیدم گوشیو برداشت شروع کردم که اونجوری شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
2731

خونه مامان بزرگم بودم نصف شب شوهر خالم از تهران میخواست بیاد دیدن خالم.بعد ساعت ۲شب بود خواب بودیم زنگ زد به تلفن خونه درو براش باز کنیم بعد من برداشتم توی عالم خواب بیداری بجای الو همش گفتم اوو بعدم گوشیو گذاشتم  رفتم خوابیدم صب خالم گفت زنگ زدی کی برداشت اونم گفت نمیدونم فکرکنم گربه بود میومیو میکرد😂

واای یادش میفتم میپوکم از خنده

داداشم یکم شوخه اسم خودشو گذاشته زورو واسه مسخره بازی

زنگ زدم خونشون ی شماره جابجا زدم نگو بعد این عادتشه تلفن ک برمیداره صداش عوض میکنه شوخی اینطوری زیاد داره بعد ی اقاهه ورداشت خیلی محترم بود فک کردم داداشمه گفتم ببخشید منزل زورو🤣🤣🤣🤣

واااییی لعنتیی یادش میفتم ازخودم متنفرمیشم طرف با تعجب چن بار گف بله؟😳😳😳😳

منم هی پافشاری میکردم🤣🤣🤣🤣🤣🤣😰😰😰😰

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2740
واای یادش میفتم میپوکم از خنده داداشم یکم شوخه اسم خودشو گذاشته زورو واسه مسخره بازی زنگ زدم خونشو ...

شتتتتت

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
خونه مامان بزرگم بودم نصف شب شوهر خالم از تهران میخواست بیاد دیدن خالم.بعد ساعت ۲شب بود خواب بودیم ز ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدااا، آخه مگه گربه گوشی برمیداره 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش کن، اگر نشد، دوباره تلاش کن _عضو اکیپ ماورایی
2706