2737
2734
دیگ تو فیلم ایرانی هم همه چیز نشون میده والا..پس چطور بعد حامد نفهمیده ک این دخترنیس و قبلا رابطه دا ...

قبل اینکه رابطه بخواد داشته باشه خود مانلی بهش گفت دیگه. تازه بعد از مشهد اینا باهم خوب شده بودن که ریز قضایارو گفته بود

اونم نه از سر اجبار و بدبختی بلکه سر زیاده خواهی

بله

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اون موقع حس ترحم به دختره داشت نه عشق،ولی بعدش که فهمید راضیه توبه کرده بخشیدش و عاشقش شد.

ترحم نبود از نظر من. دو دلی شاید

ب هر حال اون عمل انجام شده ای ک شما گفنی اصلا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
کدوم قسمت بعش گفت؟

قبل از عقد بهش گفت که دختریکه فکر میکنه نیست و اینا بازی بوده و حامد باهاش سرسنگین شد. بعد رفتن مشهد. و اونجا نشون داد که مانلی داره کل زندگیشو تعریف میکنه براش. 

یعنی دوست داشت بامانلی بی بندوبار ازدواج کنه؟

همجین چیزی نوشتم؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خوب منظورتون همینه

منظور منو از من بهتر میدونین؟ 

شما اشتباه برداشت کردید کلا. مجدد با دقت تر بخونید شاید متوجه شدید