2777
2789
عنوان

میخام ی چیزی بگم اگ میترسین یا ناراحت میشین نیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 61 پست
خیلی خوبه که بغل کن بو کن من کت بابام رو بغل میکنم خیلی دلم براش تنگ شده تو جیب کتش ابنبات هست

ای جانم🙁

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم ناراضیه😭😭😭😭

خدارحمتشون کنه خیلی برات ناراحت شدم چشام پراب شد.

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .

اشکال نداره عزیز دلم خدا رحمتش کنه چرا میترسی حست غلطه به جاش برای مامانت  نماز بخون  دعا بخون این چیزا بیشتر به دردش میخوره تا مو.....

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

عزیزم ببخشید چیز قحطه اخه

ی لباس و روسری نگه دار 

خدا بهت صبر بده خیلی سخته

ان شاالله خدا مادرتو رحمت کنه براش صلوات میفرستم

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
2801