2733
2734
عنوان

سیاهی زیر چشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2204 بازدید | 35 پست
اخه از بیرون سیاه نیست که کلا سیاهه اگه فقط پوست سیاه باشه با کرم میره

دخترمن پوستش سبزس ولی سیاهی چشمهاش کاملامشخصه 

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا چیزی نیس  خوبه مال شما نشون نمیده  من شیربرنجم اون سیاهی میزنه تو ذوق

حالا من وقتی ضد افتاب میزنم باید ببینی 😂😂😂

چون دور چشم نمیزنن خیلی ترسناک میشم سعی میکنم اونجاها هم پنکک بزنم 

2731
الان دکتر هم که نمیشه رفت اگه بریم بگیم شاید از استرس هست یک مشنبا داروی اعصاب میده😂

اره 😂😂😂من ک تازگی رفتم پیش دکتر قلب باید سی تی انژیو بشم اونقدر استرس دارم ک قرص ارامبخش واسم نوشته😐😐

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2738
از استرس اینجوری میشع منم همینجوری شده چشمام خودم خیلی غصه میخورم ولی خانوادم عین خیالشون نیست میگن ...

اره منم به همه چی و همه کس فکر میکنم و غصه میخورم و زود رنجم 😐

کاموفلاژ کن دورچشمتو دائمی هم هستش تهرانی

زیرچشمت رو...

یه جای عالی میشناسم تو تهران البته گران هستش مقداری...

اما اگه خواستی تو خصوصی بهت پیجش رو میدم خودت کاراشو ببین ..من خودم که نه ولی مامانم با ۵ جلسه تمااام تیرگی زیرچشمت خوبه خوب شد...و این روش همیشگیه

تو نت هم بزنی در مورد کاموفلاژ زیرچشم مطلبش میاد

خدای مهربونم دوستت دارم
اره 😂😂😂من ک تازگی رفتم پیش دکتر قلب باید سی تی انژیو بشم اونقدر استرس دارم ک قرص ارامبخش واسم نوش ...

نه من وقتی میرم دکتر ارامش پیدا میکنم به مادربزرگم رفتم 😂

دوست دارم هی فشارمو بگیرن معاینه ام کنن 

2706