2752
2734
عنوان

دکتر بهم گفت این ماه باید بیای iui کیا انجام دادن میشه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 83 پست
من انجام دادم. همون دفعه اول مثبت شد اصلا ترس و درد نداره مثل یک معاینه هست

خوشبحاااااالت....من اصلا نشد سیکلشو کامل انجام بدم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
من انجام دادم. همون دفعه اول مثبت شد اصلا ترس و درد نداره مثل یک معاینه هست

استراحت کردی بعد ای یو ای

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
چی شد عزیزم  انجام دادی بالاخره؟ باردار شدی؟

نه دیگه کلافه شدم ماه بعدش نرفتم.مشکل از شوهرمه فعلا اونو دارم تقویت میکنم بلکه طبیعی باردار شم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2731
حالتو درک میکنم ...منم وقتی دکتر بهم گفت باید ای یو ای کنی داغون شدم....ماه بعدش تو سیکل پریودم رفتم ...

منم وقتی گفت iui ناراحت شدم. ولی الان بهم گفته فقط با آی وی اف میتونی بچه دار شی. اونم اگه شوهرم بهتر بشه😔

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
دکترت چی میگه اخه؟ چرا نمیشی؟

دکترم سنو کرد گف خوبه همه چی و مدروکسی داد بهم ماه قبل ک پریودشدم شوهرم شب تاصبح بیداربود و توخودش ب سقف زل زده بود نمیدونم خدا چرا ب ماها بچه نمیده چ گناهی کردیم مگه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
منم وقتی گفت iui ناراحت شدم. ولی الان بهم گفته فقط با آی وی اف میتونی بچه دار شی. اونم اگه شوهرم بهت ...

واااای خدایااااا....خودت رحم کن بهمون

خوشبحاااااالت....من اصلا نشد سیکلشو کامل انجام بدم

منم ماه اول با کلی دارو و آمپول. روز تخمکگذاریم رد شد. و سیکل بعدی انجام دادم. ولی بخاطر پاره ای مشکلات . سقط شد💔

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2706