2737
2739

دکتر گفت این ماه بیا iui 

حالم گرفتس

کیا انجام دادن؟

جواب گرفتین؟

کار سختیه؟

تو بیمارستانه یا مطب؟

منم خیلی داغونم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا؟

بعد چندسال باردارشدم اون تو5 ماه سقط شد چقد رابطمون باشوهرم سرسقطم بدشد...الانم ک تواقدامم باردارنمیشم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

من انجام دادم. همون دفعه اول مثبت شد

اصلا ترس و درد نداره

مثل یک معاینه هست

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2738

من انجام ندادم اما مطب دکتری ک میرفتم دیدم انجام میدن خانوما رو اون صندلی مخصوص با یه لوله خیلییی نازک براشون انگار انتقال داد و گفت یه رب همونجور بمون بیا پایین 

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍

حالتو درک میکنم ...منم وقتی دکتر بهم گفت باید ای یو ای کنی داغون شدم....ماه بعدش تو سیکل پریودم رفتم بهم یه امپول قوی داد قبل پاک شدن فولیکولم بزرگ شد بعد گفت خب این ماه کنسله😠😠😠😠

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2706