2733
2734
عنوان

آیا میشه بارداری در اوایلش بدون علامت باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419122 بازدید | 304 پست

دوستان برام دعاکنید  حالم خیلی بعده سه ساله چشم به راه فرزندم 

دکتر منم بهم گفته خیلی زود یاعسه میشی خیلی دلم گرفته تورو خودا سر نمازتون برام دعا کنید اینقد ک بهم متلک انداختن بعضیا جاریم از وقتی بچه اورده هر بار جلو مادرشوهرم منو خورد کرد فقط سپردمش دست خدا تورو خودا برام دعا کنید برا همه کسایی ک میخان مادر شن اما نیتونن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من دو ماهه پریود نمیشدم ماه اول به کمک آمپول پروژسترون شدم.و دکتر قرص مدروکسی پروژسترون داد که هرماه به مدت ۱۰ شب بخورم تا پریودم منظرم بشه ولی بعد از قطع کردنش هنوز پریود نشدم!!۲ هفته بعد از تاخیر پریودیم هم ازمایش خون دادم هم سونو که گفت باردار نیستی و سالمی همه چیز نرماله.الان ۳۱ روزه پریود نشدم.

هیچ علائمی ام از بارداری ندارم فقط دوهفته اول شدیدا گر گرفتگی و تغیر خلقوخو داشتم عصبی میشدم گریه میکردم بی دلیل.

گاهی کمر درد و تنگی نفس داشتم.همین الانم نرماله نرمالم.

نمیدونم یعنی باردارم!؟؟؟

دلمم نمیخواد آزمایش بدم بس که منفی بوده

همه میگن قرص مدروکسی پیرزن ۷۰ ساله رو هم تحریک به پریودی میکنه حتما بارداری که تا حالا نشدی.

کسی بوده همچین اتفاقی براش بیوفته؟؟

اِلهی وَ رَبی مَن لی غَیرُک.....
2731
سلام دوستان من دو ماهه پریود نمیشدم ماه اول به کمک آمپول پروژسترون شدم.و دکتر قرص مدروکسی پروژسترون ...

چی شد شما باردار بودین یا پریود شدین؟

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
چی شد شما باردار بودین یا پریود شدین؟

سلام.بله عزیزم ذخیره تخمدانم خیلی پایین بود و باعث شده بود پریود نشم یعنی یائیگی زودرس.فعلا تحت درمانم 

اِلهی وَ رَبی مَن لی غَیرُک.....
سلام.بله عزیزم ذخیره تخمدانم خیلی پایین بود و باعث شده بود پریود نشم یعنی یائیگی زودرس.فعلا تحت درما ...

انشالله به زودیِ زود خبر باداریتون

منم دوفاستون خورده بودم ۱۹روز بعداز قط دوفاستون پری شدم

بدتر نامنظم میکنه پریود رو🤦‍♀️

خانوما باز شما با تجربه تر هستید

توروخدا به من کمک کنید

من ۳۰ مهر پاک شدم... همون روزم یه رابطه با همسرم داشتم در حدی ک پیشابش ریخت رو واژنم

هیچ دخولی صورت نگرفت و بکارت منم سالمه

الان پریود نشدم و چن روزه گذشته

گرمی زیاد خوردم

ممکنه حامله باشم

فعلا نمیتونم از بیبی چک استفاده کنم

خانوما باز شما با تجربه تر هستید توروخدا به من کمک کنید من ۳۰ مهر پاک شدم... همون روزم یه رابطه با ...

عزیزم باداشتن بکارت هم میشه باردار شد و موقع زایمان...

اگه اسپرمشون قوی باشه همون یه قطره هم واسه بارداری کافیه،چرا تست نمیزنی

2706