2737
2734

واقعا واسم سواله من اینجا عضو شدم که بتونم از تجربیات خانمها و مادرا استفاده کنم و زودتر نتیجه بگیرم اصلا از اسم سایت مشخصه که باید فعالیتش تو چه زمینه ای باشه. ولی متاسفانه تعداد خانمهایی که کمک میکنن و جواب سوال میدن انگشت شماره.. ولی تو بحثای بیهوده و نامربوط همه شرکت میکنن ماشالا.. خانمها آخه چرا تجربتونو در اختیار افرادی که نیاز دارن قرار نمیدین واقعا شاید مشکل کسی حل شه با راهنمایی شما...

خب قرار نیست که همه اینجا تجربشون مثل شما باشه همه میان تو تاپیک اگه بلد بودن جواب میدن و اگه بلد نبودن میرن

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در کل درست میفرمایید

ولی خب من میگم به عنوان تاپیک هم خیلی بستگی داره عنوان تاپیک باید دربردارنده ی سوال ما باشه تا کسایی که گذری از تاپیک ها عبور میکنن متوجه سوال ما بشن و اگه بلدن بیان داخل و جواب بدن وگرنه فقط میرن دنبال تاپیک های جذاب

ببین مثلا یه خانم در مورد خواب بچه ی یک ساله سوال داره

میتونه دقیقا عنوان تاپیک رو همین بزاره اینجوری زودتر به جواب میرسه تا اینکه شکلک گریه بزاره یا بگه تو رو خدا بیا تو و از این حرفا

من خودم خیلی وقتا شده وارد اینجور تاپیکا شدم و بدون اینکه نظر بدم اومدم بیرون چون اصلا تجربه ای نداشتم اگه عنوان مرتبط بزارن وقت آدم الکی گرفته نمیشه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
در کل درست میفرمایید ولی خب من میگم به عنوان تاپیک هم خیلی بستگی داره عنوان تاپیک باید دربردارنده ی ...

واقعا سعی میکنم عنوان تاپیکو مرتبط و گویا و  خلاصه بزنم ولی بازم انگشت شمار جواب میدن در صورتی که اکثرا تجربه دارن و احتمالا خیلیا بلد باشن جواب سوالو ولی ترجیح میدن برن تو تاپیکای دیگه بدی مادرشوهر و خواهرشوهرشونو بگن ولی جواب کسی که سوال واجب داره رو ندن.. البته شمارو میشناسم عزیزم تا تاپیکای قبلی جوابمو دادی و کمکم کردی ممنونم😍

واقعا سعی میکنم عنوان تاپیکو مرتبط و گویا و  خلاصه بزنم ولی بازم انگشت شمار جواب میدن در صورتی ...

آره میفهمم

برای خودمم پیش اومده کار واجب داشتم هیچکس نیومده

قربونت❤️

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑