2733
2739
عنوان

از شوهرم متنفرشدم (بخاطر کاراش) و بشم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 49 پست
من هیچی براش کم نزاشتم ازنظر روحی و احساسی، احترام الویت همه چی،احساس میکنم زیادی دوروورش بودم ،توهر ...

بعد از هر قهر شما منت کشی کردی؟؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا شورت قرمز یا طلاق

وقتی ازش متنفرم چطوری شورت قرمز... 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2731
شوهرت چشه مگه؟؟؟؟؟

عقدم راستش نمیدونم من بدم و همه مردا همینن یا شوهرم بده

از روز اول پشیمون شدم از ازدواجم خیلی فرهنگ نابودی دارن

شوهرمم اخلاق نداره همین نابودم کرده.زنگ نمیزنه پیام نمیده بهم سرنمیزنه.میگه ماکلا همینطوریم

حرف بزنم میگه جداشو برو ناراحتی

دعوا بشه میگه باید دختر خالمو میگرفتم

گاهی میبرتم بیرون ناهار یاشام میگه چته میای یه شکم سیر پیش.من غذا میخوری میری منتش میذاره

خیلی بده خیلی

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2740
بعد از هر قهر شما منت کشی کردی؟؟

اره هربار قهر میکردیم من بعد چندروز دیگه دلم طاقت نمیاورد و میرفتم اشنی میکردم ولی اینسری نه دیگه جلو نرفتم ببینم تاکی میخواد ادامه بده ببینم من و زندگیش مهم تریم یاغرورش

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
اره هربار قهر میکردیم من بعد چندروز دیگه دلم طاقت نمیاورد و میرفتم اشنی میکردم ولی اینسری نه دیگه جل ...

اخ منم دوران بارداری حساس شده بودم همش دنبال شوهرم بودم اونم جو گیر لج میکردا

جوری بود ک شب تا صبح گریه میکردم ک اشتی کنه اخرم براش اهمیت نداشتم ولی بعد زایمانم هورمانام دوباره ادم‌شدن الان دیگه سمتش نمیرم تا خودش بیاد

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
اخ منم دوران بارداری حساس شده بودم همش دنبال شوهرم بودم اونم جو گیر لج میکردا جوری بود ک شب تا صبح ...

خوب کاری میکنی کاردرست همینه باج دادن به مرد اشتباهه

خودت بیشتر اذییت میشی تااون امتحان کردم که میگم

نه اتفاقا احساس و محبت و تو من کشته خیلی بی تفاوتم

2706