2737
2734
منم سه ماهه از دس دادم مامان جوانمو😔 دارم دق میکنم از الان😔

خيلي سخته كل اين هفته گريه كردم كه چي ميخواد بشه روز مادر😓

اونا جاشون خوبه،راحت شدن ولي مارو اواره و حيرون كردن😫

همش ميگم روز زايمانم مامان همه هستن،مامان من نيست..

دكترم ميخواد بهم ارامبخش بزنه كه حالم بد نشه اونروز

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلي سخته كل اين هفته گريه كردم كه چي ميخواد بشه روز مادر😓 اونا جاشون خوبه،راحت شدن ولي مارو اواره ...

ببین گلم ایقد غصه نخور جای اونا خیلی خوبه ولی وقتی میبینن که تو ناراحتی اونا هم ناراحت میشن پس هم نه خودت رو اذیت کن نه مامانتو

💪🏻💪🏻
2731
خيلي سخته كل اين هفته گريه كردم كه چي ميخواد بشه روز مادر😓 اونا جاشون خوبه،راحت شدن ولي مارو اواره ...

😭😭😭😭😭 

ان شاءالله که جاشون خوبه من فقط دلم ب خوب بودن جای مامانم خوشه...اخی عزیزم ناراحت نشو بچتم ناراحت میشه😔

دقیقا منم میگم بدون مامانم چطور بچه بیارم چطور بلدم بزرگ کنم😭

من میخواستم روزمادر با کلی کادو برم سر مزارش که حامله شدم الان نمیزارن برم میگن خوب نیس برات😔

😭😭😭😭😭  ان شاءالله که جاشون خوبه من فقط دلم ب خوب بودن جای مامانم خوشه...اخی عزیزم ناراحت ...

من شش ماهمه

هر پنجشنبه رفتم،فقط يك پنج نرفتم استراحت مطلق شده بودم نتونسنم تحمل كنم يكشنبش رفتم..

اگ فكر ميكيم بري سبك ميشي برو حتما بعدا پشيمون نشي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا