2737
2739

بسم الله الرحمن الرحیم 

🥀💚سلام دوستان وقت بخیر 

وفات حضرت ام البنین تسلیت باد 

🖤روضه حاج محمود کریمی.... ای روزگار 

یا امّ بنین حال گرفتار ندیدی

دستان قلم، اشک علمدار ندیدی

بر پیکر بی دست علمدار رشیدت

آشفتگیِ سیّد و سالار ندیدی

مادر به خدا بس که وفا داشت اباالفضل

غوغای مُواسات سپهدار ندیدی

گر آب نیاورد نگو آبرویش رفت

خون بارش آن دیده و رخسار ندیدی

شق القمر کوفه که در علقمه رخ داد

تکرار رخ حیدر کرار ندیدی

آنقدر ادب داشت که با سر به زمین خورد

سجاده ی خون بر بدن یار ندیدی

پس داد هر آن درس که در نزد تو آموخت

بالندگی مکتب ایثار ندیدی

مادر که شود امّ بنین هیچ غمی نیست

در عهد و وفای پسرش هیچ کمی نیست

شنیدید وقتی می اومد تو قبرستان بقیع چهار صورت قبر درست می کرد، شروع می کرد گریه کردن، طوری گریه می کرد که دشمنُ به گریه می انداخت، بعضی ها تو تاریخ نوشتند مروان می اومد گریه می کرد، همه می گفتند عجب مادری! می گفت مادر بمیرم برات شنیدم عمود به سرت زدند، کی جرأت کرده به پسر ام البنین ضربه بزنه؟! بعد می گفت راستی شنیدم اول دستاتُ قطع کردند، آخه آدم بی دست که نمی تونه دفاع کنه از خودش…😭😭😭

به نیابت از حضرت ام البنین سلام الله علیها صلوات هدیه می فرستیم به ائمه اطهار علیهم السلام اجمعین 

به نیت  سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و حاجت روایی همه  دوستانی که در ختم حضور دارن 

🥀1000 صلوات هدیه به حضرت محمد(ص) 

🥀1000 صلوات هدیه به حضرت فاطمه زهرا(س)

🥀1000 صلوات هدیه به امام حضرت علی(ع)

🥀1000 صلوات هدیه  به  امام حضرت حسن(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به  امام حسین(ع) 

🥀1000 صلوات هدیه به امام سجاد(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به امام محمد باقر(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به امام جعفر صادق(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به امام موسی کاظم(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به امام رضا(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به  امام محمد تقی(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به امام هادی(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به امام حسن عسکری(ع)

🥀1000 صلوات هدیه به حجت بن حسن(ع)(عج)

🥀1000 صلوات هدیه به ام البنين سلام الله علیها 

🥀1000 صلوات هدیه به  حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام.. 

تا آخر شب فرصت دارین 💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
1000 حضرت عباس....  التماس دعا

سلام عزیزدل خوبی گلم 

چشم حتما عزیزدلم 😍😍🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزدل خوبی گلم  چشم حتما عزیزدلم 😍😍🌹

سلام خوبی 

من امروز حالم خوبه🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728

سلام ...شهادت ام البنین «س »به شما و همه خواهرای گلم تسلیت.....من ۲۰۰ تا التماس دعاااا🙏

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2738
سلام ...شهادت ام البنین «س »به شما و همه خواهرای گلم تسلیت.....من ۲۰۰ تا التماس دعاااا🙏

سلام آبجی جون خوبی عزیزم 

ممنون گلم همچنین 

لطف کردی عزیزدلم مثل همیشه 

چشم حتما عزیزدلم 

با سلام و عرض تسلیت به خدمت جمیع محبان اهلبیت اطهار ع  500 عدد سهم حقیر  ان شاالله ...

سلام ممنونم همچنین 

لطف کردین 

الهی آمین 

متن کامل زیارت نامه حضرت ام البنین سلام الله علیها

بسم الله الرحمن الرحیم

اشهد ان لا اله الّا الله وحده لا شریک له و اشهد انّ محمدا عبدُه و رسولُه.

السلام علیکَ یا رسول الله . السلام علیکَ یا امیر المومنین . السلام علیکِ یا فاطمةَ الزهراء. السلام علی الحسن و الحسین سیدی شبابَ اهلِ الجنة…..

السلام علیکِ یا زوجة وصی رسول الله.

السلام علیکِ یا عزیزة الزهراء.

السلام علیکِ یا اُمَّ البُدور السَّواطع یا فاطمة بنت حِزام الکِلابیه المُکَنّاة باُمِّ البنین و رحمت الله و برکاته.

اُشهِد الله و رسولَه اَنَّکِ جاهدتِ فی سبیل الله اذ ضحیّتِ باولادک دون الحسین ابنِ بنتِ رسولِ الله

و عبدتِ اللهَ مُخلَصَةً له الدین بِوِلائک للائمة المعصومین و صبرتِ علی تلک الرزیة و احتسبتِ ذلک عند الله رب العالمین.

وآزرتِ الامام علی بن ابیطالب علیه السلام فی المِحَنِ و الشَدائِد و المصائِبِ و کنتِ فی قُمّة الطاعة و الوفاء.

و انَّکِ اَحسَنتِ الکفالةَ و ادّیتِ الامانةَ الکبری فی حفظِ ودیعتی الزهراء البتول علیها السلام، السّبطین الحسن و الحسین.

وبالغتِ و آثرتِ و رعیتِ حُجَجَ الله المیامین و سعیتِ فی خدمةِ ابناءِ رسول رب العالمین عارفةً بحقّهم ، موقنةً بِصِدقِهم ، مُشفِقَةً علیهم ، موثرةً هواهُم و حبُّهم علی اولادِکِ السُّعداء.

فسلام الله علیکِ کُلَّما دَجَن اللَّیل و اضاءَ النّهار . فَصِرتِ قُدوَةً للمومنات الصالحات لانَّکِ کریمةُ الخلائق ، تقیّةٌ زکیةٌ فرضی الله عنکِ ارضاکِ و جَعَلَ الجنةَ منزلکِ و ماوآکِ.

و لقد اعطاکِ من الکِراماتِ الباهراتِ حتّی اَصبَحتِ بطاعتکِ لِسَیِّدِ الاوصیاءِ و بِحُبِّکِ لِسَیِّدةِ النساء الزهراء علیها السلام و فدائِکِ باولادکِ الاَربَعةِ لِسَیِّدِ الشُّهداء علیه السلام ، بابا لِلحِوائج.

فاِنَّ لکِ عند الله شاناً و جاهاً محموداً.

و السلام علی اولادکِ الشُّهداء العباس علیه السلام قمر بنی هاشم بابَ الحوائج و عبدالله و عثمان و جعفر الذین اِستَشهَدوا فی نُصرَةِ الحسین علیه السلام بکربلاء.

فجزاکِ الله و اجزاهُم اَفضَلَ الجزاءِ فی جنّات النّعیم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد عَدَدَ الخلائق التی حَصرُها لا یُحتَسَب او یَعُدُّ و تَقَبَّل مِنَّا یا کریم.

بدرود                                      

@nedat  

سلام خواهر جان لطفا تشریف بیارید 

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرج قائم آل محمد 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرج موعود آل محمد

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرج مهدی آل محمد

بدرود                                      
2706