2733
2734
منو ساییدی با تاپیکهات  چقدر ارزش خودتو میاری پایین

آره خداییش

اینقد که بفکردندونشه من بفکر دندونای بچه هام نبودم  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه حالم داره از دوست پسر بهم میخوره 😒🤦‍♀️

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو
2731

یه تایپک هم زده خدایا مرسی که شوهر ناز و نخبه امیر کبریت برام فرستادی اخه اگه میخاست بگیرتت میگرفتم انقدر دهن مارو صاف نمیکردی این دوس پسرش رو هرکی پیدا کرد بگو ا اینو بگیر دهن مارو صاف کرد

بهش پیام بده ببینم رفته

دندونش خوبه 

درد نداره

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
2738
آره خداییش اینقد که بفکردندونشه من بفکر دندونای بچه هام نبودم    

منم به فکر دندون بابامم نیستم چه برسه به مرد غریبه 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

اگر زنگ نزنی نپرسی قهر میکنه میگه برات مهم نبودم اهمیت ندادی زنگ بزن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706