2737
2734
عنوان

بچه ها کسی بوده خودش تو خونه موهای خودشو رنگ کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بری ارایشگا ی ۴۰۰ ازت میگیره خودت رنگ خوب بگیر بذار بیشتر ۶۰ نمیشه با اکسیدان

بهم میگی چیکار چطوری بذارم یه دست بگیره؟

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2731

توی ی کاسه تقریبا بزرگ 

دو تا زنگ مو مشکی رو خالی کن 

بعد نزدیک دو لیوان اسیدان رو خالی کن توی رنگ ها و حسااااابی بهم بزن

بعد دیه با هر ترفندی که بلدی کل موهاتو با این مواد بپوشون بعد موهاتو جم کن بالا سرت کیسه بکش 

بعد ۳۵ دقیقه سرتو بشور

2740
توی ی کاسه تقریبا بزرگ  دو تا زنگ مو مشکی رو خالی کن  بعد نزدیک دو لیوان اسیدان رو خالی ...

ممنونم عزیزم🌹🌹

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
خوب چه کار کنم گلم؟

منم موهام پره یه کاسه بذار جلوت نصف اکسیدان نصف رنگ جوری که شبیه ماست بشه بعد شروع کن لایه لایه ( با انتهای برس رنگ مون لایه بردار) رنگ کن من از فرق سر شروع میکنم اول یه سمت سر بعد اون سمت رو رنگ میکنم بعد جلو موهامو رنگ میکنم آخر سر پشت موهامو رنگ میکنم در نهایت بصورت شامپو وار با دستام سرمو ماساژ میدم که رنگ به همه جای موهام برسه خوب که پخش شد رنگ تو سرت کلاه بذار همین

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

موهاتو به دو قسمت تقسیم کن بعد از یه طرف کنار گوش موهاتو لایه لایه رنگ کن بزار کنار تا که همش تموم شد بعد کلا دستکش دستت باشه ومثل شامپو موهاتو چنگ بزن که اگه یه جایی رنگ ندارن اونم رنگ میشه من همیشه این کارو میکنم ‌‌..رنگ تیره که خیلی آسونه 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
چه خوب چطوری؟

اکسیدان ۹ درصد بگیر

کل باکس رنگ خالی کن تر ظرف پلاستیکی با برس مخصوص رنگ اکسیدان به اندازه که میخوای با رنگ مخلوط کن موهاتو به چند قسمت تقسیم کن اول دوتایی کل موهاتو تقسیم کن بعد یه قسمت از اون دوتایی هاروم به چند قسمت دکه تفسیم کن برو جلو اینه رنگ با برس به قسمت های که تقسیم کرد بزن وقتی کل موهاتو زدی به یه پلاستیک موهاتو بپوشون و ترجیحا یه کلا بزار تا رنگت خوب در بیاد بعد نیم‌ساعت برو بشور و تامام