2737
2734
عنوان

فردا بینیمو عمل میکنم بسنی عملیا بیاید کمک لطفا🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 62 پست
چرا اب کرفس نه همه که به ما ویشنهاد دادن واسه رفع کبودی اب کرفس بخوریم چقدرم بد مزه بود

به شدت فشار رو میاره پایین . من که دکترم اجازه نداد بخورم . گفتن چند تا مریض بعد عمل خوردن زمین از شدت فشار پایین .من کلا ی لیوان خوردم اونم ب قدری ضعف کردم که نگو حالا با آب سیب ترکیبی خوردم

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!

عزیزم‌چیزی نخور که بعذش حالت تهوع نگیری

صب خود بیمارستان بهت چایی نبات میده

فقط حتماااا حتمااااا اناناس کرفس سیب هویج تازه چندکیلو از هرکدوم بگیر بذار تو خونه

از لحظه ای که رفتی خونه هی واست مخلوطشو درست کنن بدن بهت بخوری

روزی چندلیوان بخور

عاااالیه

ورم و کبودیت سریع رفع میشه و بینی ات سریع جوش میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از اشناهامون عمل کرده خوب شده پیج اینستا هم داره میخای بدم ببینی

اره لطفن هرچند من جراحی کردم 

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
2731
من بابام پول نمیده برا عمل  خوشبحالت

عزیرم من مشکل تنفسی دارم دکترم گف عمل نکنیی بیماری های قلبی عروقی میگیری بعدا چون یکی از سوراخایی بینیم کامل بستس دیگه مجبورم

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄
2740
عزیزم من بینی عمل نکردم ولی هفته دیگه جراحی فک دارم و دکتر گفت از شب قبلش یه شام سبک مثل یه کاسه سوپ ...

نتیجه جراحی فکتو بعدن میگی لطفن

انشاله که خوب شه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
میشه نظرتو بگی

توی نت سرچ کردم خیلی طبیعیه ولی عکس تمام رخ ندیدم

موفقیت عمل بینی بستگی زیاد به انتظار خودت از جراحی داره

2706