2737
2739
عنوان

کدوم‌ رفتار خانواده شوهرتون اذیتتون میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوونه؟ چند نفرید توی خونه کلا؟ تقسیم کار کنید  اشپزی رو بذار به عهده ی ایشون کلا

چهل و نه سالشه چهار نفریم با برادر شوهرم صبح که بیدار میشه سریع غر غراشو میکنه میره بیرون وقتی مطمئن شد کارارو کردم اونوقت میاد من عااشق کارای خونه و اشپزیم ولی این غر غر کردناش عصبی میکنه ادمو

خالته‌ اینجوری میکنه  و‌ غریبه بود‌چیکار میکرد    

بعد اگه از خودم دفاع هم کنم میگه اگه غریبه بود  بهتر بود جوابمو نمیداد شوهرمم بهش گفت اگه غریبه بود نمیزاشت بهش بگی تو چه برسه بی احترامی کنی و جوابتو نده

2731

خانواده شوهرمن یه چیزی که میخرن میخوان قیمت بدن دو برابرشو میگن جالبیش اینه هرکدومشون یه قیمت میدن دروغشون در میاد😂😂😂منم هر وقت چیزی میخرم مثل خودشون قیمتشو بالا میگم😁

یه اخلاق بد دیگه هم دارن اینکه خیلی از خودشون تعریف میکنن 

چهل و نه سالشه چهار نفریم با برادر شوهرم صبح که بیدار میشه سریع غر غراشو میکنه میره بیرون وقتی مطمئن ...

اتفاقا چون سنت کمه میتونستی قشنگ از زیر اشپزی در بری 

تقسیم کار کنید 

بگو مامانم جارو بزن

یا امروز ظرفای ناهار بامن شام باشما

به هرحال همه خونه اید نمیشه که فقط یه نفر کار کنه که

از اینکع مریضیاشونو پنهان میکنن میلینی رفته عمل کرده هیچکی نفهمیده

شما هم خودت بزن به نفهمیدن واکنش نشون نده...

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
2740
واقعا همه کارا خواهرشوهر نداری مادر شوهر چی

مادر شوهرم میگم که میره بیرون مطمئن شد کاری نیس میاد کاری هم باشه انجام نمیده فقط غز میزنه خواهر شوهرمم ازدواج کرده تکه به مولا

سال تا سال خونه هم نمیرن فقط خونه مادرشوهر جم‌میشن  باورش سخته ولی من ۵ ساله عروسشونم خونه خوا ...

ما هم سالی یکی دوبار نهایتش خونه ی خواهر و برادرهای همسرم میریم

وقتی خودشونو مرتب میبینم مگه میخوایم بریم خونشونو ببینیم 

بهتره که 

البته دلیل رفت و امد کم خانواده ی همسرم بخاطر مشغلخ های زیادشونه

وگرنه دلی متحدن

وقتی هم خواهرشوهرا یا جاری ها نی نی داشتن باشن کلا تا مدت خیلی زیادی سعی میکنیم مزاحمشون نشیم

اتفاقا چون سنت کمه میتونستی قشنگ از زیر اشپزی در بری  تقسیم کار کنید  بگو مامانم جارو بز ...

چی بگم والا زیر بار کار نمیره حرفم نمیتونم بزنم میگه زن گرفتم برا پسرم که کارای خونرو کنه

چی بگم والا زیر بار کار نمیره حرفم نمیتونم بزنم میگه زن گرفتم برا پسرم که کارای خونرو کنه

بیخود میگه

زن گرفته کار کنه؟

یعنی انقدر سطح پایینه که فلسفه ی ازدواج با کارکردن توی ذهنش حک شده

اگه تا این حد کم خرد هست پس فعلا نادیده بگیرش تا ان شالله خونت اماده بشه

2706