2737
2734
عنوان

بیاید ی روش برای برآورده شدن آرزوهاتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 245369 بازدید | 2108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام شوهرم سر عقل بیاد دست از کارای بچگانش برداره دیگه سمت گذشته نره برگرده سر زندگیش باهم خوب بشی ...

عزیزم این دعا 👇🏻اسمش دعای مرجانه‌س.

بهش ایمان بیار و توی یه کاغذ بنویس و با خودت داشته باش. همیشه هم بهش نگاه کن یا بخونش.(درصورتی که پاک باشی و بهش بی احترامی نشه)

واسه حضرت فاطمه زهرا همیشه نماز بخون و تسبیح بزن.

انشالا حل میشه مشکلت با همسرت.

متن دعای مرجانه:
بسم الله الرحمن الرحیم اللهمَّ اِنّی اَعشَر خَلقَک وَ انس مِن نَسَبِهِم مرجانه یامرجان یامَن شوش یادَرمان یامَن کادَ یامَن سَقون یامَن فاح یا کَریاح یافَرقون یابَرخون یارَشوا یادرماق یاشوباش یادردایا یامرحوش یا فراشایارقراب یادرمان یابرخون یامکنون یاجوجهال یامردون یاحرمان یا مراق یامرنون یادرمان یامرحوثانُ هُوَالّذی صَلَح اباح وجعل بَینَها برزَخاً وَ حَجَراً مَحجوراً یامرفان یاکرغان یامرمون یالسان یافرمان یا مرشان یاسافقون یامرمار یاسوماشان یاسومادان یاحیران یاذالخاس یا درمان یادرنون یانبات یازمراشات یادرمافات یاقبوس یاقدّوس یاربّ الملائِکهِ والرِّوح یادربونات یادرسوماق یادرشوباش یادربودان یادرسواعش یادریاب یادرجلال یابرهان یابرلام یاستوتون یامنّان یادیّان یاسبحان یاقدّوس وَ تَوَکّل عَلی العرش الرّحمن فَسئَل به خَیراً انتصران یامردان یامولان و بالله و من الله والی الله اللهمَّ لَکَ اسلَمتَ نَفسی وَ اِلَیکَ وَجَهتَ وَجهی وَ الَیکَ وَ افوّضتَ امری و الیک الجات ظَهری فاحفَظنی بِحِفظِ الایمان من بین یدی و من خَلفی وَ عَن یَمینی وَ عَن شِمالی وَمِن فَوقی وَمِن تَحتی وَ ما قَبلی وَادفع ُ عَنّی بِحَولِکَ وَ قُوَّتِکَ فَانهُ لاحَولَ وَلا قُوَّهَ الاّ بالله اَلعَلیّ العَظیم.

یکی جواب منو بده اخرش اون برگه ها یا دفترو چیکار کنیم؟

سعي كن نگه داري ولي نگه نداشتيم فك نكنم مشكلي باشه 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728
من مثلا55 بار در روز  خدایا منو بدن. ب علی  خدیا منو بدن ب علی

🙏خدایا اینو بدن به علی 😅😅😅🤣خوش بحالت چه ارزوی باحالی داری 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

من الان ارزومه ۳تا قوطی شیر خشک داشته باشم بچم سیر بشه چجوری بنویسم😥

و ارزوی دومم شوهرم و هرزه هاش نابود بشن

چجوری بنویسم

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
عزیزم این دعا 👇🏻اسمش دعای مرجانه‌س. بهش ایمان بیار و توی یه کاغذ بنویس و با خودت داشته باش. ...

یعنی جواب میده برام؟دست گلت درد نکنه خیلی ناامید شدم ول کرده رفته به هیچ صراطی مستقیم نیست با یه زنه ریخته روهم به خاطر بچم نمیخوام زندگیم بپاشه ممنون ازت

2740
شایدبنظرعجیب بیادولی انگارواقعیه منم تاالان سه تاازآرزوهام اینجوری برآورده شده ولی فقط یه بارمینوشتم ...

بله اصلا تو قرانً هم گفته شده كه بنويسيد 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
بایداسم خودموهمداسمدهم فامیلی طرف وبنویسیم؟واجبه؟

ن واجب نيست

اگه از ته قلب و با امید بنویسیم خدا حاجتمونو میده؟

بله اگر به صلاح باشه 

یعنی جواب میده برام؟دست گلت درد نکنه خیلی ناامید شدم ول کرده رفته به هیچ صراطی مستقیم نیست با یه زنه ...

اره اگه اعتقاد داشته باشی کمکت میکنه. 

اینو یه نفر که سید بوده و جدش هم معتبر بوده بهم داده. 

گفته به این دعا که نگاه کنی شوهرت هرجا بره برمیگرده سمتت، اگه یک ساعت نبینتت بی قرارت میشه.

فقط باید اعتقاد داشته باشی.

انشالا که حل میشه عزیزم امیدوار باش همیشه، خدا هر غیرممکنی رو ممکن میکنه فراموش نکن🙏😊

من میخوان کنکور رشته مورد علاقم قبول شم کی بنویسمش اسی؟ توروخدا بگو☹

ميخواي شروع كن از الان 

2706