2737
2739

ممکن نیست ب نظرم اون وقت یک عکس پروفایل قشنگ تر ببینه ک عاشق دیگری میشه

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره

چرا نشه 

بالاخره باید یه جا آشنا بشید

من که شوهرم ندیده فقط با چت عاشقم شد🤣بعد عکسمو دید بعد هم خودمو حضوری تو خواستگاری دید برای اولین بار

خیلی هم مرد خوبیه خداروشکر

قسمتت باشه میشه. 

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2731

وای توروخدا دل ندی به ایناها

من همه دوران جهالتم ازین کارا کردم حالا اتفاقا چند دقیقه پیش اومده بهم پیام داده گفتم خودتو معرفی کن فهمیدن یکی از همین ل.اشیا بود که قبلا تو اینستا بود.حالا من ازدواج کردم بچه هم دارم بهش فحش خواهر مادر دادم بلاکش کردم الان میترسم از روی شماره آدرسمو پیدا کنه.همچین چیزی میشه؟میشه از رو شماره آدرس طرفو پیدا کرد؟

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️