2733
2734
قانونا و شرعا با پسره منصفانه اینه که پدر مادر هردو طرف کمک کنند به عروس و داماد اول زندگی، حالا اگ ...

دقیقا خانواده همسر منم یه قرون به پسرشون کمک نکردن حتی واسه مراسم عروسی همه رو خود همسرم خرج کرد و خودش ۴ تا تیکه خرید

بقیه جهیزیه هم پدرم خرید.

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنداداشای من بقران اگ دروغ بگم فقط ظرفاشونو اوردن با ی تابلو و ی ساعت وی گلدون پرده خونشون.بخدااگ دروغ گفته باشم همش همینا بودن همه چیز خونه حتی تا موکت و فرشای اتاقا ام ما خریدیم

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
2728
2740

ما کابینت و پرده و کولرو بخاری عم میخریم فقط لوستر با دوماده😐😂

شهرستان یزدیم.البته خود یزد تیکه های بزرگ با دوماده ولی ما نه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

سلام دوستان روزتون بخیر 

من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم و دارم یه کار پژوهشی داخل شهر اصفهان انجام میدم که نیاز دارم افرادی که مبتلا به اختلال پانیک داخل شهر اصفهان هستند یه سری پرسشنامه انلاین رو پر کنند ...

اگر هر کدومتون مایل به همکاری بودین به من اطلاع بدین تا لینک پرسشنامه رو براتون ارسال کنم(لطفا تقاضایی دوستی ارسال کنید چون پرسشنامه فقط باید به وسیله ی افرادی که داخل شهر اصفهان هستند تکمیل شود)

همکاری شما میتونه به ما کمک کنه تا شاید درمانی مناسب و راحت برای بهبود شرایط و حال عزیزان مبتلا به این اختلال رو تهیه کنیم 

ممنونم از بزرگواریتون.

دختر وظیفه ای نداره هرچی بیاره لطف کرده 

تمام جهاز ب عهده مرده

وسایل خونه در حد شآن دختر و خانه ای ک توش بوده باید فراهم کنه

حالا نمیتونه ی بحث دیگس اما دختر وظیفه ای نداره

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست