2733
2739
عنوان

یچیزی تو ناحیه تناسلی دخترم دیدم دستام داره میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 3058 بازدید | 83 پست
پسر ؟ مگه دکتره

آره فوریت پزشکی

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی نیست صبح ببرش دکتر نگران نباش.دختر من چهل روزش بود از تو سرش یه چی دراومد انگار آب بود توش تکون میخورد انقد سونوگرافی و سی تی اسکن و ام آر آی و آزمایش آخرش یه روز ناپدید شد دکترش گفت کیست بوده زیر موست سرش آسیبی به مغز نزده الان ۵سالشه

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
2728
اسی نگران نباش اون باد فتقه ، که موقع گریه کردن باد میکنه ودردناکه ، ببرش دکتر جراح عملش میکنه بعد ا ...

اره الان زدم تو نت مطمئن شدم فتقه خدایا دارم سکته میکنم.عملش خیلی سخته؟

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
اره تگ کن

@احسان115   استارتر به کمکتون احتیاج دارن ممنون میشم اگه جواب بدین

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2740