2737
2734
عنوان

شما کلم بروکلیو چجوری میخورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی بخارپز کنی یا سوپش کنی  که البته من هیچ کدومو بلد نیسم😁

منم بلد نیستم بنظرم خوشمزه نیس

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن
2731
با گل کلم و کلم سفید وکلم قرمز هویج وپیاز ریز خرد میکنم سس فرانسوی میزنم یه سالاد محشر میشه،هرشب مجب ...

بنظر خوشمزه نیس😕

2740
سفته که😕

اگر سفته بخار پز کن یه کوچولو اگرم نازکه که خام 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
من اب پز یا بخار پز می کنم روش آب لیمو می زنم دخترم می خوره. خودم هم با آون کمی می خورم. می تونی تو ...

دختره منکه میگه چرا سرش اینجوریه گرفتم جلوش فرارکرد😀

دختره منکه میگه چرا سرش اینجوریه گرفتم جلوش فرارکرد😀

من پسرم سه سالشه وشگسط سالاد دزد بروکلیاش هست

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚