2752
2734
عنوان

بی بی چک هاله دار

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 51 پست
۶۰ تومن تیتربتا بهتره 

من بیبی هام مثبت شده بود و پریودم عقب میدونستم باردارم آزمایش بتا دادم..تیتر بتا چطوریه

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
علآئم نداشتم استرسم زیلد بود روز سوم پریود رقتم ازمایش ۴۰۰بود حدودا 

😍مبارک باشه نی نی کوچولوت..من فردا برم ک ۱۰روز بعد اقداممه بنظرت جواب میده؟

خدایا بابت همه چی شکرت.خدایا شکرت ک منم مامان شدم🥲 باورم نمیشه😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پ چرا مثبت شد؟؟ این دومیه ۹ روز بعد اقدامه

نمیدونم والا.مطمعنی یک هفته اقدام بودی؟؟؟از قبل چطور 

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
من بیبی هام مثبت شده بود و پریودم عقب میدونستم باردارم آزمایش بتا دادم..تیتر بتا چطوریه

تیتر بتا عدداش فک کنم دقیق تره و از اون سن حاملگی و تشخیص میدن

2731
نمیدونم والا.مطمعنی یک هفته اقدام بودی؟؟؟از قبل چطور 

نمیدونم والا.. تا روز شنبه هفته پیش کیت تخمک گذاریم مثبت بود

تیتر بتا عدداش فک کنم دقیق تره و از اون سن حاملگی و تشخیص میدن

ممنون عزیزم

نمیدونم والا.. تا روز شنبه هفته پیش کیت تخمک گذاریم مثبت بود

میگم شاید از قبل هواستون نبوده شده وگرنه یک هفته ای مشخص نمیشه..امیدوارم مامان شده باشی عزیزم 

میگم شاید از قبل هواستون نبوده شده وگرنه یک هفته ای مشخص نمیشه..امیدوارم مامان شده باشی عزیزم 

نمیدونم والا..هاله اش کمرنگه شاید زود زدم.فردا میرم ازمایش مشخص میشه اگه باشه چون۱۰روز گذشته از اقدامم

تیتر قشنگ عدد داره سن بارداریم میشه تشخیص داد 

ممنون عزیز

بزار یکم بگذره قشنگ هورمونات بالا بیاد بعد 

عزیزم شما لکه بینی نداشتی؟؟ از ساعت ۵ ترشح خونی میاد ازم.زیادم نیسا ببخشید وقتی دست میگیری ب واژن معلوم میشه

2706