2737
2734

بارداری عزیزم،باردار.میفهمی؟😀😃شوخی...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم موقع حاملگیم از کل بوها عق میزدم..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بارداری؟ منم دقیقا بوی مایع ظرفشویی آوه لیمویی حالم و بد میکرد در حدی که یخ میکردم تا مدتها بعد به دنیا آومدن بچه هم باز بوش بهم میخورد حالم بد نمیشد اما بدنم یخ میکرد. عوض کن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2738
نه حامله نیستم جدیدا این طوری شدم .

منم یه مدت مشکلات گوارشی پیدا کرده بودم، بوی مایع دستشویی که اتفاقا خوشبو بود، حالمو بد میکرد

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
بارداری؟ منم دقیقا بوی مایع ظرفشویی آوه لیمویی حالم و بد میکرد در حدی که یخ میکردم تا مدتها بعد به د ...

نه حامله نیستم مطمئنم . 

جدیدا این طوری میشم . از تمام مواد شوینده حتی شامپو .!!

نه حامله نیستم مطمئنم .  جدیدا این طوری میشم . از تمام مواد شوینده حتی شامپو .!!

پی شاید یه چیز بدنت کمه چون ویار برای کمبود یه ماده توی بدنه یه آزمایش بده یا عوض کن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا