2733
2739
عنوان

کادوی روز زن

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 57 پست

ببینین چی لازم داره خب پوشاک گزینه خوبیه 

روسری مثلا 

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عطر. یا اگر سلیقه شو میدونی براش یه تیکه لوازم ارایشی بگیر مثل رژلب و ریمل بعد پک کن با دسته گل بهش ...

رو لباسی نقره به نقره فروشی‌ها بگم دارن؟ 

هر دروغی که می‌گوییم ما را به حقیقت بدهکار می‌کند و سرانجام؛ روزی، این بدهی، پرداخت خواهد شد...
2738

براش خرس بخر 😍 یا به باکس گل و به باکس هم شکلات اینا.یا یه باکس گل شبش هم برین دور دور و یه چیزی همون بیرون بخورین و برگردین خلاصه با کمترین کادو هم میشه شب خوبی رو ساخت حتما که نباید کادو گرون باشه

ست نقره _پلاک زنجیر نقره_کتاب _باکس گل و شکلات با یه عروسک خرسی _دستبند_ ازین قلب کوچولو خشکل ظریف ها هست من بدلشو دارم دوست دارم میندازم گردندم خیلی نازه

خودمم یه هندزفری بلوتوث حالا هر مدلی که باشه خیلی لازم دارم اگه شوهرم بخره برا روز زن خیلی خوشحال میشم