2737
2739
عنوان

این نوع قهوه خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 31 پست
اگه برای رفع خستگی و سرحالی میخوای از محلول استیمول استفاده کن .  زیاد درگیر قهوه نشو چون ترکش ...

مرسی عزیزم❤😍😘

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍
توی خواب و انرژیتون تاثیر داره گلم؟

نه بابا این چیزا رو خواب من اثر نداره 😂😂😂

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره الان روشو خوندم اصلا روشو نخونده بودم😂😐 شما که ازشون مصرف کردید توی خواب و انرژیتون تاثیر ...

آره 

ولی مصرف زیادش تعادل بدنو از بین میبره

دوستان خیلی محتاجم به دعا . میشه لطفا دعام کنید و برام یه صلوات بفرستید.
2728
قهوه ساز برقی نگفتم موکاپات و قهوه جوش روی گاز گفتم 

آها عزیزم 

بلد نیستم اینطور روی گاز توی نت میطنم ببینم چجوره😍😘

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍
عهههه راست میگی الان روشو خوندم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😭😭بهش گفتم یع قهوه بده گفتم حتما درست داده ال ...

کاپوچینو عزیزم روشم کف داره با تزیین شکلات خوشمزه است خوبه اره کافئین داره اما روزی یه دونه چرا قهوه نمیخری خودت درست کنی

آره  ولی مصرف زیادش تعادل بدنو از بین میبره

مرسی گلم 

من درس میخونم شدید به خواب اعتیاد دارم باید یه چیزی بخورم که خوابم رو کم کنه 

بنظرتون روزی یکی ازشون بخورم تعادلم بهم میخوره یا یک روز درمیان بخورم چی؟

2738
کاپوچینو عزیزم روشم کف داره با تزیین شکلات خوشمزه است خوبه اره کافئین داره اما روزی یه دونه چرا قهوه ...

قهوه جوش ندارم 

بعد نمیدونستم انگار دوستان میگن روی گاز هم میشه درست کرد 

شما بلدید روی گاز چطور میشه درست کرد؟

شما چطور قهوه اماده میکنید  میگید تا منم یاد بگیرم

دو کاپ اب سرد توی قهوه چوش  دسته دار با دوقاشق چخ قهوه ترک روی شعله کم تا کف اش اومد بالا خاموش و سرو میشه 

توی موکاپات محفظه ی زیری تا زیر سوراخ اب سرد و توی توری دو قاشق چ خ اسپرسو و روی شعله کم تا اسپرسو از دریچه داخل قوری شد خاموش و شیر داخل فرنچ پرس انق میزنیم تا کف و خامه بشه اول داخل کاپ قهوه بعد کف خامه بعد سرو میشه

مرسی گلم  من درس میخونم شدید به خواب اعتیاد دارم باید یه چیزی بخورم که خوابم رو کم کنه  ...

منم به خاطر کنکور میخوردم 

معدمو بیچاره کرد

الان چون کرونا رد کردم نباید کافئین مصرف کنم 

بجاش استیمول رو با دلستر قاطی میکنم میخورم . میشه بمب انرژی

دوستان خیلی محتاجم به دعا . میشه لطفا دعام کنید و برام یه صلوات بفرستید.
شما چطور قهوه اماده میکنید  میگید تا منم یاد بگیرم

من اسپرسو ساز دارم اما ترک هم گاهی درست میکنم یه لایه خامه ای باید روش باشه ترک من عالیه به ازای هر کاپ یه قاشق مربا خوری قهوه بریز تو قهوه جوش استیل یا روی بهتره بعد اب بریز در ازای هر قاشق یه کاپ اب بریز بعد هم بزن روی گاز بزار با شعله کم وسطش یه بار دیگه هم بزن دیگه هم نزن شکرم نریز بعد که دیدی یه لایه روش بست و از اطراف میخواد بجوشه خاموش کن بریز تو فنجان یه فنجان و پر نکن بعد برو سراغ بعدی اول تو هر فنجان از اون لایه بالاش بریز بعد بقیه قهوه رو بریز تو فنجان ها و پر کن

منم به خاطر کنکور میخوردم  معدمو بیچاره کرد الان چون کرونا رد کردم نباید کافئین مصرف کنم  ...

مرسی گلم 

منم چند ماه پیش کرونا گرفتم 

پس منم اون مطلب که فرستادید رو میخونم از این استیمول استفاده کنم 

دوستان این قهوه ترک و امریکایی و استرالیایی و .... اینا مدل درست کردن قهوه هست نه نوع قهوه قهوه ترک هم از افریقا ممکنه بیاد نوع درست کردنش فرق داره که بهترینش ترک هست به ذابپئقه ایرانی ها بعد اسپرسو

2706