2737
2734

هرکی پست منو میبینه براموم دعا کنه خدا یه پولی بهمون برسونه بخاطر بی پولی خیلی مسخرمون کرده😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من امشب اتفاقا به نیت حضرت ام البنین خوندم.انشالله حاجت روایی همه تون

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡

منم ی دونه میخونم عزیزم 

دعا کنید نی نی منم سالم به دنیا بیاد ان شاالله که دامن بقیه خانوما هم سبز بشه 

واسه شوهرمم دعا کنید ان شاالله ک عاقبت بخیر شه 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
2738
هرکی پست منو میبینه براموم دعا کنه خدا یه پولی بهمون برسونه بخاطر بی پولی خیلی مسخرمون کرده😞

یه سری دعا ها هست واسه رزق و روزی اونا رو بخون انشالله خدا به رزق وروزیتون برکت بندازه

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡

منم یک مرتبه میخونم التماس دعا ازهمه زهرا هستم 

یا صاحب الزمان ادرکنی 

یا ام البنین ادرکنی 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
یه سری دعا ها هست واسه رزق و روزی اونا رو بخون انشالله خدا به رزق وروزیتون برکت بندازه

شما اگه چیزی بلدین بهم میگین؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2706