2737
2734
عنوان

امروز رفتم کارت ملی مو گرفتم قیافم شبیه اسب آبیه

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 117 پست
اصلا یه وضعیه غبغبع دارم من لاغر مردنی زیر چشام سیااااه آبان سیاه اه اه 

وااای منم غبغب زده و دور لبامم یه هاله سیاه😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو خداروشکر کن که گرفتی، خیلیا دوسال منتظرن هنوز نوبتشون نشده🤦‍♀️

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
تازه من دهنمم تو عکس کجه انگار سکته کردم    

🤣🤣🤣😂😂🤣

وااااااای خدا ااااااااز ترکیدم

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
🤣🤣🤣😂😂🤣 وااااااای خدا ااااااااز ترکیدم

والا😂💔

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
برو خداروشکر کن که گرفتی، خیلیا دوسال منتظرن هنوز نوبتشون نشده🤦‍♀️

منم دوساله معطلم 😤😤😤😤

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
2740

مال من آنقدر صورتم استخوانی وزمخت افتاده ،درصورتیکه خودم خیلی ظریفم،پارسال رفته بودم دفتر خونه برای تنظیم یه سند ،آقاهه می‌گفت خانم این که عکس شما نیست،چهار پنج نفر رو آوردن که رو عکس من کارشناسی کنند که ببینند خودمم یانه

کی ثبت نام کردی؟ 

برای من فکر کنم نزدیک یه ساله نیومده

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره