2733
2734

متاسفانه من وقتی میرم مراکز کسی توجه نمیکنه خانمی بچه اول و دومش اتیسمی بودن خفیف و متوسط بهشون گفتم صاحب فرزند سوم نشن ایشون شروع کردن به بد و بیرا که مگه تو از طرف خدا اومدی متاسفانه فرزند سومش ون به اتیسم شدید گرفتارشد😔

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزمهربون❤⚘

من از شما ممنونم عزیزم که اینقدر عقلانی تصمیم گرفتین واقعا تحسینتون میکنم

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
متاسفانه من وقتی میرم مراکز کسی توجه نمیکنه خانمی بچه اول و دومش اتیسمی بودن خفیف و متوسط بهشون گفتم ...

وای من خواهرخودمم روانشناسه .تعجبم بهم گفت خودت باردارشو.بااینکه خودم زیادمطالعه کردم ومیدونم توبچه هایربعدی ریسکش بالاتره

2731
وای من خواهرخودمم روانشناسه .تعجبم بهم گفت خودت باردارشو.بااینکه خودم زیادمطالعه کردم ومیدونم توبچه ...

ایشون علم رونشناسی دارن نه بیماری اتیسم عزیزم

عزیزم مهم همسرته چکار به خواهرت داری .منم خیلی دوسدارم یه بچه به سرپرستی بگیرم جز رویاهام هست .برکت میده به زندگیت ولی باید بزاریش رو چشات مثل بچه خودت.بچه ها امانتن همه چه خودت به دنیا بیاری چه سرپرستی بگیری .چه قلب مهربونی داری الهی همیشه شادوسلامت باشی