2733
2734
من که دیگه از انتخابم گذشت زایمانمو کردم سزارین شدم به خواست خودم و نظر دکترم و راضی بودم خیلی

آخه بعضیا میگن سزارین بخیه داره و بیهوشی و اینا ولی زایمان طبیعی دردش یه لحظست و بعدش راحتی😐

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

انتخاب کردم تموم شد رفت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
این اشتباه محضه  همه بخیه ها عفونت میکنه دوست من باکلی رعایت عفونت کرد بخزه هابازشد یه وضعی دو ...

عزیزم نظر منه این

بعد کی گفته همه عفونت میکنن و گشاد میشن؟ما تو خانوادمون همه طبیعی بودن هیچکدوم هم بخیش عفونت نکرده و گشاد نشده

دکتر دوستتون حتما خوب نبوده

من حتی از ماما پرسیدم گفت شکل واژن بعد چند ماه برمیگرده به وضع اول

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

دوستان لونهایی که طببعی زایمان کردن میشه بگن تو زایمان طبیعی به مغز فشار مییاد یا نه چون من زایمان زودرس داشتم مرگو جلو چشمام دیدم میخوام بدونم دوباره همونجوریه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
این اشتباه محضه  همه بخیه ها عفونت میکنه دوست من باکلی رعایت عفونت کرد بخزه هابازشد یه وضعی دو ...

اره بخدا کی گفته بچه به دنیا بیاد درد نداری دیگه والا من تا یک هفته اصلا نمیتونستم بشینم سزارین حداقل بخیه روشکمته میتونی یکم مواظبت کنی عفونت نکنه ولی طبیعی همون بخیه رو داری یه جای خیلی بدتر

طبیعی هم مگه بخیه داره؟

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
2706