2733
2739
عنوان

مسافرت با بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویتامین سی روزانه همتون بخورید مریض نشید برا بچه لباس گرم زیاد باید ببرید و دستمال مرطوب چون تو راه جا واسه شستنش نیست بچه دوماهه شیرخواره دیگه اگه غذاخور بود سخت تر بود چون باید میکس میکردی براش ولی اذیت میشن تایم خوابشون بهم میریزه

2731
ما پارسال رفتیم اول اینکه اب گرم خیلی کم پیدا میشد تا بدن بچه رو زود به زود بشوره دومن بچه با مای ...

خود آدمم اذیت میشه چه برسه بقیه منم بچه م کوچیک بود رفتم اصلا خوش نگذشت دائم در حال رسیدگی به بچه بودیم فقط شکر خدا دوتا ماشین بودیم ما زود برگشتیم همراهامون رفتن ادامه مسافرت☹

2740
خود آدمم اذیت میشه چه برسه بقیه منم بچه م کوچیک بود رفتم اصلا خوش نگذشت دائم در حال رسیدگی به بچه بو ...

اره بابا بچه گناه داره

نمیفهمه باید تو ماشین بشینه

یا وسط راه غذا نیست

بخدا ۲ تا دختر داشت موقع نهار من میگرفتم بغلم میگفتم

اشکال نداره خودت اول نهارتو بخور

خودمم از الان به شوهرم گفتم

تا اونقدر بزرگ نشه که مطمئن باشم

تو ماشین بهونه نمیگیره و اذیت نمیشه

هیچ مسافرتی نمیرم

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
 ما خونه اجاره کردیم همه چی هم هس 

خوب مام خونه اجاره کردیم

اما بچه بین راه سوخته بود بدنش و جیغ و گریه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

تو این کرونا نرید در وهله اول

دوما به بچتون بستگي داره بچه هاي من تو ماشين خوابن همش خیلی خوبه اینجوری

الان هوابشدت سرد مطمئن باشید بریدمریض میشد ما هفته قبل یه سفر بسیار واجب پیش اومد و بحث درماني بود رفتیم تهران هیچ جا هم توقف نداشتیم توی مسیر بجز یک لحظه برا نماز، یه اب معدنیم نخریدیم از بیرون ولی هوا انقد سرد بود انقدددد سرد بود با وجود بخاری و..... بچم کثيف کرد توی ماشین دستمالش کشیدم کبود شد از سردی و میلرزید 7ماهشه تازه

الان یک هفته است بشدت سرما خورده

کرونا هم نباشه باز تو این فصل اصلا درست نیست با بچه رفت مسافرت 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
اره بابا بچه گناه داره نمیفهمه باید تو ماشین بشینه یا وسط راه غذا نیست بخدا ۲ تا دختر داشت موقع ن ...

کار خوبی میکنی من بی تجربه بودم بچه اولم بود ولی اگه باز بچه دار بشم تا ۴سالگیش مسافرت نمیرم حتی مهمونی هم جایی که رودروایسی دار باشه نمیرم 

خب چرا بین راه نمی شستینش تا بچه بیچاره اینجور نشه  

بین راه اب گرم از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟؟

گاهی مسیر ۹۰ کیلو متری جز ماشین ادمم نبود

همه جا که اتوبان و ازاد راه نیست مجتمع نفریحی داشته باشه

با اب یخم که نمیشه بچه شد

تو این کرونا نرید در وهله اول دوما به بچتون بستگي داره بچه هاي من تو ماشين خوابن همش خیلی خوبه اینج ...

اخه خونه موندنمونم درست نیس چهارپنج تا زن بمونن خونه نامزد من بابام شوهر دختر خالم شوهر خالم  با دایم دادن میرن ما تنها میمونیم

2706