2733
2739
عنوان

دعانویس یهودی سراغ دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین فکر نکنم کسی مثل من این چیزادو خرافات میدونست به پیشنهاد یکی از دوستانم که همسایمون بود و اوضاع زندگیم رو دید بهم پیشنهاد میداد هی ولی زیر بار نمیرفتم رزق و روزی شوهرم که با پول بازی میکرد بسته شد اخلاق شوهرم سرد شد عصبی میشد و کلی بدبختی دیگه اخر سر گفتم بزار امتحان کنم زنگ زدم اهواز بود واسم کتاب باز کرد رایگان بعد طلسم نوشت هزینش رو البته گرفت پست کرد و معجزه رو واقعا دیدم فکر کردم شاید شانسی اوضاع درست شد خواهرم برادرم دوستایه باشگاهم تماس گرفتن و جواب گرفتن اسمش صید رسوله واقعا زندگیم رو مدیونشم ۰۹۳۳۲۰۵۷۷۸۵     doa.telesm_sobi1 اینم پیجش برین فقط نظرات رو بخونید و بهترین طلسم و دعا نویس یهودی و صبی  اهوازی هستند و خییییلی وارد گول این کلاهبردارهارو نخورید

برای شما کی دعانوشت و هزینش چقدر شد

برایه من همین اقا سید انجام داد و فرستاد 

فزق میکنه هزینش یه بار ۴۰۰ گرفت یک بار یه کار داشتم حدودا دو تومن 

دوستامم حدودا همونو دادن فرق داره 

ببین دعا قرانی ارزونه و متاسفانه جواب نمیده این طلسم یهودی و صبی انجام میده و چیزی که من تو اینستا و پرسیدم پایینترین هزینه رو میگیره بین همشون 

و مهمتر اینه که جوابی که میخوای رو میگیری 

برای شما کی دعانوشت و هزینش چقدر شد

واسه یکی از دوستام یه رزق و روزی یه کارگشا و یه باطل سحر نوشت البته لوازم تهیه میکنه فکر نکن یه تیکه کاغذه برو پیجش متوجه میشی از نظرات 

تمام نظرها هم شمارشون و ایدیشون مشخصه خیلی کارش درسته 

2740
برایه من همین اقا سید انجام داد و فرستاد  فزق میکنه هزینش یه بار ۴۰۰ گرفت یک بار یه کار داشتم ...

من یه خواهرشوهر ومادرشوهرعفریته دارم که کلا ورد زبونش دخترش یعنی پولاشونو گذاشتن دراختیارش با پولای پدرش کادو میگیره به مردم میده خودشوشیرین میکنه  به حدی این مارو پررو کردن که 14ساله دارن خرج خودش شوهرش پول پیش کل زندگیشو میدن ولی زبونش لال نمیشه و همه کاره ی خونس خرج دامادشونودمیدن میزنن به اسم خودش 

واصلا اصلا شوهرمنو نمیبینن حتی باحرف دخترودامادشون بشدت باشوهرمن لجن اصلا شک دارم شوهرم پسرشون باشه باباش ماشینو زده به اسم دخترش

متاسفانه خونه امم باهاشونه

من یه خواهرشوهر ومادرشوهرعفریته دارم که کلا ورد زبونش دخترش یعنی پولاشونو گذاشتن دراختیارش با پولای ...

ببین حتما به این سید زنگ بزت مطمئنم به خواستت میرسی خیلی کارش درسته 

کارت رو درست میکنه، بهتر از اینه حرص بخوری عزاب بکشی 

من یه خواهرشوهر ومادرشوهرعفریته دارم که کلا ورد زبونش دخترش یعنی پولاشونو گذاشتن دراختیارش با پولای ...

مشکلات شما پیش مشکلات من و شوهرم هیچ بود ، ما دیگه از همه جا همه کس بد میاوردیم

ببین فکر نکنم کسی مثل من این چیزادو خرافات میدونست به پیشنهاد یکی از دوستانم که همسایمون بود و اوضاع ...

عزیزم من پیجشو سرچ کردم میشه یه عکس از آیدیش بدی که بدونم همونه چون چند تا آیدی بالا آورد

[QUOTE=309891970]مشکلات شما پیش مشکلات من و شوهرم هیچ بود ، ما دیگه از همه جا همه کس بد میاوردیم[/Q زندگی منم دقیقاً بده جوری که تو این ۱۲ سال هزار بار خواستیم مستقل بشیم ولی هر بار یه بلای بد سرمون اومده اصلاً کار شوهرم جور نمی‌شه از خونم دعا پیداکردم خانواده شوهرم اصلاً اجازه نمیدن شوهرم یا من حرف بزنیم یعنی فقط نیش میزنن واماده ان بریزن سرما بزنن مارو

چندبار پدرشوهرم رو شوهرم دست بلند کرده یعنی مدام توهین میشنویم 

2706