2733
2734
عنوان

پیدا کردن سرنگ تو جیب فرد معتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 27 پست
اره یه پسر دارم

تو جیب شوهرتون بوده

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره یه پسر دارم

چی بگموآخه

اگه امکانشو داری ازش جدا شو

چون گشتن باهمچون داغونایی عاقبت خوبی نداره جز بدبختی بیشتر 

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2728
اره. چکار کنم حالا. این چند وقته حالش بدتر شده شبام دیر میاد اعصابم خرابه

پس واضحا یا موادش رو تغییر داده یا خیلی بیشترش کرده

باید یه فکر اساسی بکنین واسه آینده

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
پس واضحا یا موادش رو تغییر داده یا خیلی بیشترش کرده باید یه فکر اساسی بکنین واسه آینده

😢😢چی بگم کاری از دستم بر نمیاد چهار کلامم اینجا دردل کنم نی نی یار میاد میزنه باز تهلیقم میکنه دلم داره می پکه از غصه😭😭😭

اره. چکار کنم حالا. این چند وقته حالش بدتر شده شبام دیر میاد اعصابم خرابه

ببین اگه ماست شیر ابلیمو نخوره مطمعن بااش اعتیاد داره شیر بهش بده اگ نخورد ک مصلما اعتیاد داره 

چون ازدواج اول من شوهر سابقم همینطوری بود زرورق پیدا میکردم میگفت تو‌خیابون پیداکردم برداشتم بعدا فهمیدم اعتیاد داره

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738
😢😢چی بگم کاری از دستم بر نمیاد چهار کلامم اینجا دردل کنم نی نی یار میاد میزنه باز تهلیقم میکنه دلم ...

خب نمیتونی ازش جدا بشی؟

آخه شوهرم هیچی نداره که ازش بگیرم منم شغلی ندارم برگردم خونه بابام اونجام بابام صبح تا شب بهم غر میز ...

ینی الان تو اون خونه راحت تر هستین و آرامش بیشتری دارید؟

از معتاد بودن که میدونم 

پ چرا جدانمیشی