2737
2739
عنوان

یک ماهه پیکر تراشی کردم شکمم کبود شده یعنی جای بخیه ها عفونت کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4933 بازدید | 128 پست

پارسال که باشگاه میرفتم 3 نفر بودن که پیکر تراشی کرده بودن،. خیلی خیلی خوشتیپ بودن،. من که زن بودم دوست داشتم نگاشون کنم، ولی میگفتن اگه ورزش نکنیم برمیگرده، شما هم اگه میخوای بدنت همینجوری بمونه حتما ورزش کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطوری

دوسال قبل مریضی شدیدی گرفتم7/8ماهی طول کشیدبچه شیرخوارم داشتم.هرچی میخورم گلاب بروت بالامیاوردم دردای شدیدمعده.....الان خوب شدم ولی دیگ کالری شماری وورزش دارم ک چاق نشم

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
تو رو خدا اینا رو به من نگید من الان خودم پشیمونم از درد دارم میمیرم روزی ده تا مسکن میخورم شبا خواب ...

نه عزیزم تو که به سلامتی عملت تموم شده این روزام میگذره دیگه دستت با چاقو میبره چقد درد داره دیگه تو هم عمل کردی دردات طبیعیه انشالله خوب میشی ولی ورزش حتما برو❤🌺

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
تو رو خدا اینا رو به من نگید من الان خودم پشیمونم از درد دارم میمیرم روزی ده تا مسکن میخورم شبا خواب ...

هیچی نمیشه این بازیگرا مانکنا کل دنیا انجام میده دردشو یکم تحمل کن دیگه..بعد اینکه کامل خوب شد باشگاهم نرفتی نرو تو خونه حلقه بزنی حله

2740
مرگ و دیدم 

من اگه بخام فقط شکمم پیکر تراشی کنم درد داره البته واسه تزریق چربی به صورت پارسال از شکمم چربی گرفت اما خب خیلی کم بود تا خیلی وقت همونجا کبود شد 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
مرگ و دیدم 

عزیزم خدا بهت رحم کرده به نظرم حتما برو دکتر بررسی کنه دیگ از این کارای خطرناک نکن ورزش بکن چه کاریه  این جراحی خیلی ریسکیه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
لیپوماتیک کردی ؟ من فط و فقط شکم دارم میخام لیپوماتیک کنم اون فقطیه سوراخ یک سانتی ایجاد میکنن و چرب ...

خب هنوز اضافه وزن داری

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ..این صبر که من میکنم افشردن جان است
2706